Hodnotenie trénerov po prípravnom stretnutí DAC 1904 - Mosonmagyaróvár (2:1)

Včerajšie prípravné stretnutie hodnotia tréneri Adrian Guľa a László Varga.
Zápas

Prípravné stretnutie: DAC 1904 - Mosonmagyaróvár 2:1 (1:0)

včera
V predposlednom zápase letnej prípravy sme vyhrali po zásahoch Kružliaka a Dimuna. Všetky tri góly dnes padli po rohovom kope.
Aktuality

Nikola Krstović strelil najkrajší májový gól

streda 8.6.
Víťazom ankety o najkrajší gól mesiaca máj sa stal útočník DAC-u Nikola Krstović vďaka pohotovému oblúčiku do siete Liptovského Mikuláša.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2022!

streda 1.6.
Žlto-modrí, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jari 2022! Hlasuj a vyhraj!
Aktuality

Andrejs Ciganiks vyhral hlasovanie o „Gól mesiaca“ apríl

streda 11.5.
Trofej za najkrajší gól mesiaca apríl získal Andrejs Ciganiks, ktorý triumfoval krásnym zásahom do siete Žiliny.
Aktuality

Narodeniny: Brahim Moumou má dnes 21!

piatok 6.5.
Brahim Moumou, nemecký krídelník DAC-u, dnes oslavuje 21. narodeniny. Všetko najlepšie!
Preview

Pred zápasom Sereď - DAC 1904: Padne definitíva?

piatok 29.4.
Na trnavskom štadióne nás čaká súboj, v ktorom si definitívne môžeme zabezpečiť štvrté miesto. Stretnutie Sereď-DAC má výkop v sobotu o 18.00 h.
Video

Brahim Moumou: Čaká nás náročný súper

štvrtok 28.4.
Nemecký krídelník sa poďakoval fanúšikom za hlasy, ktoré mu pomohli k víťazstvu v hlasovaní o Gól mesiaca marec, vrátil sa aj k úspechu proti Slovanu a vyjadril sa tiež k víkendovému súboju Sereď-DAC.