Archív správ

Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom sezóny a prvým zápasom EKL

streda 6.7.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom novej sezóny 2022/23 a stretnutím EKL proti Cliftonville FC informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Adrian Guľa a kapitán mužstva Dominik Kružliak.
Aktuality

Letná príprava: s novým trénerom a elánom

streda 15.6.
Dnes doobeda absolvovali žlto-modrí prvý spoločný tréning letnej prípravy, ktorý viedol už nový trénerský štáb na čele s Adrianom Guľom.
Aktuality

Začala sa letná príprava, na úvod lekárske a fyzické testy

pondelok 13.6.
V prvý deň letnej prípravy sa hráči v dvoch skupinách zúčastnili testovania, ktoré prebiehalo v našej akadémii a v Győri.
Aktuality

Letná príprava žlto-modrých štartuje testovaním

nedeľa 12.6.
V pondelok sa pre väčšinu kádra končí letná dovolenka, na úvod letnej prípravy hráči absolvujú lekárske a fyzické testy.
Aktuality

Thibaud Verlinden odchádza do Beerschotu

piatok 10.6.
Dvadsaťdvaročný krídelník podpísal s fialovými zmluvu do leta 2024.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2022!

streda 1.6.
Žlto-modrí, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jari 2022! Hlasuj a vyhraj!
Preview

Pred zápasom DAC 1904 - Žilina: Na šibačku v dobrej nálade

piatok 15.4.
Počas veľkonočného víkendu štartuje druhá polovica nadstavbovej časti. Žlto-modrí sa po dvoch týždňoch vracajú do MOL Arény, kde privítajú šiesty tím tabuľky. Stretnutie DAC-Žilina má výkop v sobotu o 18.00 hod.
Preview

Pred zápasom Slovan - DAC 1904: Trinástka trénera Janeira

sobota 9.4.
Prvú polovicu nadstavby uzavrieme na štadióne lídra a obhajcu titulu. Stretnutie Slovan-DAC má výkop v nedeľu o 17.00 hod.
Rozhovor

Thibaud Verlinden: Máme radi takéto zápasy

štvrtok 7.4.
Kvôli nášmu belgickému krídelníkovi sleduje každé stretnutie DAC-u aj jeho otec, bývalý brankár belgickej reprezentácie a účastník MS 1994 a 1998.