Aktuality

Akciový víkend na všetky produkty DAC store

Akciový víkend na všetky produkty DAC store

Aktuality
| ut 23.11.2021, DAC 1904

U nás je aj Black Friday Yellow-Blue, a to nielen v piatok, ale počas celého víkendu! Navyše, v piatok 26. novembra budete môcť v DAC store nakupovať priamo u kapitána Zsolta Kalmára.

article_bannerarticle_banner

U nás vyhrávajú žlto-modré farby, preto sa u nás najbližší piatok volá Yellow-Blue Friday, ktorý navyše potrvá tri dni. Od 26. až do 28. novembra si môžete produkty v našom eshope a v DAC store zakúpiť so zľavami od 20 až do 50%. Akcia platí na všetky výrobky, avšak výška zliav závisí od konkrétneho produktu, nie je možné kombinovať ju s inými zľavami a platí do vypredania zásob. Preto sa oplatí včas navštíviť náš internetový obchod, aby ste nepremeškali tie najlepšie príležitosti.

Pokiaľ sa rozhodnete pre nákup priamo v kamennom obchode, môžete tak urobiť počas celého víklendu. Predajňa DAC store totiž bude od piatka až do nedele (teda celý víkend!) otvorená v čase od 10.00 do 18.00 hod.

Máme navyše aj ďalšiu výbornú správu: v piatok 26. novembra medzi 15.00 a 18.00 hod bude za pultom DAC store obsluhovať Zsolt Kalmár. Okrem zľavnených výrobkov si teda môžete odniesť aj podpis nášho kapitána.

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť!