Aktuality

DAC-Podbrezová: Od piatka predpredaj vstupeniek

V priebehu týždňa odohráme aj druhý ligový zápas na domácom trávniku: v sobotu podvečer o 17.30 hod privítame tabuľkového suseda z Podbrezovej. Srdečne vás pozývame na štadión!

Predpredaj vstupeniek bude prebiehať v piatok a sobotu: v piatok medzi 14.00 a 19.00, kým v sobotu od 09.00 do 15.00 v reštaurácii na štadióne FC DAC. Vstupenky budú v predaji aj v bare Turul, od piatka podľa otváracích hodín. V deň zápasu otvárajú pokladne dve a pol hodiny pred výkopom (o 15.00 h). Predaj vstupeniek bude zabezpečený v troch pokladniach (č. 1, 4 a 6) a všetky tri budú poskytovať aj zľavnené vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov, pre dôchodcov starších ako 70 rokov a pre osoby ťažko telesne postihnuté (ZŤP okrem vozičkárov).

Prosíme fanúšikov, aby využili možnosť zakúpenia vstupeniek v predpredaji, čím si zabezpečia rýchlejší vstup na štadión a vyhnú sa tvoriacim radom na pokladniach.

Vstupné na stretnutie:

do 6 rokov: zdarma
6-15 rokov:  2 EUR
15-70 rokov:  5 EUR
nad 70 rokov:  2 EUR
ZŤP:  2 EUR
Vozíčkári:  zdarma

Pred stretnutím bude opäť otvorený aj oficiálny FANSHOP, ktorý ďalej rozširuje svoju ponuku licencovaných produktov.

V cene vstupenky je aj farebný bulletin (Spravodaj), ktorý bude automaticky zaradený do zlosovania o vecné ceny s logom klubu, ako aj o hlavnú cenu od hotela Diamant, Dunakiliti.

Súvisiace správy