Fanúšikovia

Dobré správy: na zápas s Partizanom môže prísť šesťtisíc fanúšikov, predaj pre permanentkárov začína už dnes

Dobré správy: na zápas s Partizanom môže prísť šesťtisíc fanúšikov, predaj pre permanentkárov začína už dnes

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| so 24.7.2021, DAC 1904

Predaj vstupeniek na domácu odvetu proti Partizanu Belehrad sa začína už dnes. Po tesnej prehre v Belehrade bude mužstvo potrebovať veľkú podporu z tribún. Podľa najnovších predpisov môže byť MOL Aréna zaplnená zpolovice. Držitelia permanentiek majú predkupné právo.

Vo štvrtok 29. júla o 20.45 bude MOL arénaadejiskom odvetného stretnutia 2. predkola Európskej konferenčnej ligy, v ktorom privítame Partizan Belehrad.

Prehra 1:0 v Belehrade znamená, že otázka postupu je stále otvorená, ale potrebujeme doma vyhrať. Šanca existuje, ale nemôžeme očakávať ľahký boj. Žlto-modrí budú potrebovať podporu fanúšikov, aby mali dostatočnú silu a sebavedomie. V Belehrade sme bojovali pred viac ako 12 000 divákmi a na domácu odvetu môže prísť až 6 000 divákov. Ukážme hráčom Partizanu, aká je legendárna atmosféra na štadióne DAC-u!

Držitelia permanentiek na sezónu 2021/22 majú predkupné právo a môžu si prostredníctvom svojej klubovej karty kúpiť vstupenky za zľavnenú cenu. Prepredaj vstupeniek pre nich spúšťame v sobotu a potrvá do pondelka 26. júla - online alebo na VIP recepcii MOL Arény.

Kto si ešte neobnovil svoju permanentnú vstupenku, môže urobiť do konca tohto týždňa - tiež online alebo osobne na VIP recepcii MOL Arény.

Fanúšikovia bez permanentky si budú môcť kúpiť vstupenky na dlho očakávaný zápas proti Partizanu od utorka 27. júla. Držitelia klubovej karty, ale bez permanentnej vstupenky, si môže zakúpiť jednorazový lístok so zľavou.

Viac informácií o predaji vstupeniek prinesieme na budúci týždeň.