0
nem elérhető statisztika

Hivatalos: Didier Lamkel Zé távozik a DAC-ból

csü 13.1.2022
A DAC 1904 Dunaszerdahely futballklub hivatalos közleménye a kameruni támadó távozásával kapcsolatban.

Lamkel Zé a DAC hatodik első perces gólját szerezte

sze 20.10.2021
Didier Lamkel Zé a DAC élvonalbeli történelmének a leggyorsabb gólját szerezte, amely egyúttal a hatodik olyan volt, amelyet az első percben lőtt csapatunk.
Videó

Újratöltve: Lamkel Zé villámgyors zsolnai találata

hé 18.10.2021
Emlékszik bárki ennél gyorsabb DAC-gólra? Didier Lamkel Zé a Zsolna-DAC (0:2) mérkőzés 14. másodpercében lepte meg a hazai kapust, Petrášt! Kameruni támadónk mindössze a meccs 6. (lekezelte) és 7. (rálőtte) labdaérintése után szerezte meg a 2. gólját a Fortuna Ligában. Szombati vezető találatunk több szögből, a Voyo felvételein.
Interjú

Didier Lamkel Zé: Örülök, hogy a csapat segítségére lehettem

hé 20.9.2021
„2:1-re győztünk idegenben, így elégedettek vagyunk.” Kameruni erősítésünk az első két mérkőzésén egy gólt és két gólpasszt jegyzett.
Videó

Újratöltve: Góljaink a Rózsahegy ellen

va 19.9.2021
Yhoan Andzouana kapásgóllal juttatta vezetéshez a DAC-ot, majd a második félidőben Didier Lamkel Zé megszerezte első találatát sárga-kékben. Ezzel a két góllal nyertünk tegnap Rózsahegyen!