Aktuality

Poďme spolu na DAC: výborná skúsenosť a zážitok na celý život!

Od návštevníkov nedeľného stretnutia sme dostali krásny ďakovný list, ktorého obsah nájdete v článku.

Nedeľný zápas DAC-Senica bol prvý v tomto roku, na ktorom k nám zavítali návštevníci v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ Výsledkovo síce zápas nedopadol podľa predstáv, ale pre deti zo ZŠ a MŠ Horné Saliby sme aj tak dokázali pripraviť pekný zážitok. Koniec koncov, presvedčte sa o tom sami v ich liste, ktorý nájdete nižšie.

Pri príležitosti druhého domáceho ligového stretnutia jari (DAC-Trnava, 7.3.2020), ktorý bude zároveň posledným v rámci základnej časti súťaže, bude mať projekt prestávku a pokračujeme až stretnutiami nadstavby. Ďalší zápas oznámime po tom, ako bude známe vylosovanie nadstavby. Pre registráciu sledujte náš web!

DAC-Senica: zážitky a reakcie, Základná škola s materskou školou Horné Saliby

„Veľmi radi by sme poďakovali futbalovému klubu DAC 1904 za to, že nám umožnili navštíviť domáce stretnutie proti Senici a tiež za to, že organizačne prispeli k takejto akcii a umožňujú školám zúčastniť sa na futbalových zápasoch.
Chceme poďakovať aj za to, že naša účasť prebehla bez problémov a k spokojnosti všetkých detí. Ďakujeme za upomienkové darčeky i za možnosť vstúpiť na futbalové ihrisko, ako aj príležitosť zvečniť našu prítomnosť spoločným fotografovaním sa s futbalistami klubu.
Pre deti, ktoré sa takéhoto podujatia zúčastnili prvýkrát, to bola výborná skúsenosť a zážitok na celý život. Sklamaním bola remíza, ale veríme, že po čase sa noví hráči stmelia so skúsenejšími hráčmi a budú podávať čo najkvalitnejšie výkony. Prajeme Vám veľa úspechov. Hajrá DAC!!!“
(ZŠ s MŠ Horné Saliby)

Viac o projekte „Poďme spolu na DAC!“ si môžete prečítať tu.

Súvisiace správy

Zápas

DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Aktuality

Traja debutanti

streda 19.2.
Aktuality

O jarných štartoch

utorok 18.2.
Rozhovor
Foto
Video

Video: DAC - Senica 0:0

nedeľa 16.2.
Fanúšikovia
Aktuality
Fanúšikovia
Fanúšikovia