2019/2020 Slovenský pohár - Slovnaft Cup 1900000
2019/2020 Prípravné stretnutia 62260000
Rozhovor

András Schäfer: Hrali sme tak, ako sa na domácom ihrisku patrí

utorok 14.9.
„Pred zápasom sme si hovorili, že berieme len víťazstvo a podľa toho sme aj hrali.“ András Schäfer je najproduktívnejším hráčom nášho tímu s tromi gólmi a dvoma asistenciami.
Video

Reloaded: Gólová paráda Schäfera proti Slovanu

pondelok 13.9.
András Schäfer si pred včerajším derby DAC-Slovan (1:1) prevzal cenu za prvý Gól mesiaca v sezóne a v druhom polčase si podal prihlášku na ten ďalší. Lamkel Zé mu posunul loptu a maďarský reprezentant vyslal z vyše dvadsať metrov fantastickú strelu, na ktorú hosťujúci brankár nestihol zareagovať! Schäferov tretí fortunaligový gól na záberoch TV Dajto.