Aktuality

DAC dnes vyrazil na cestu do Bukurešti

DAC dnes vyrazil na cestu do Bukurešti

A-TÍM
|
Aktuality
| st 10.8.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

Výprava DAC-u dnes odcestovala do hlavného mesta Rumunska na odvetu 3. predkola Európskej konferenčnej ligy.

Mužstvo DAC-u malo dnes zraz v MOL Akadémii krátko po ôsmej hodine ráno. Po spoločných raňajkách a naložení batožiny do klubového autobusu vyrazila výprava na bratislavské letisko, odkiaľ naberie smer Bukurešť. Do hlavného mesta Rumunska odvezie žlto-modrých letecký špeciál, ktorého odlet je plánovaný na 11.00 h. Pristáť v Bukurešti by sme mali o 13.30 h miestneho času, t.j. o 12.30 h SELČ (v Rumunsku je o hodinu viac).

Večer o pol ôsmej si zverenci trénera Adriana Guľu zatrénujú na takmer 56-tisícovom národnom štadióne, dejisku zajtrajšieho zápasu. Trištvrte hodinu predtým sa pred médiá posadia tréner Adrian Guľa s útočníkom Norbertom Baloghom v rámci tradičnej predzápasovej tlačovej konferencie. Tú môžete sledovať naživo na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.

Odveta 3. predkola Európskej konferenčnej lige proti vicemajstrovi Rumunska FCSB nás čaká vo štvrtok 11. augusta o 19.30 h SELČ a sledovať ju môžete aj v priamom prenose na stanici RTVS Trojka.

Bude to už 29. stretnutie DAC-u na európskej pohárovej scéne a po domácej prehre 0:1 potrebujeme na historický postup do play-off EKL na horúcej rumunskej pôde zvíťaziť. Držte palce!