O postup do osemfinále Slovnaft Cupu zabojujeme na pôde účastníka II. ligy FK Humenné.
Aktuality

Predaj vstupeniek na stretnutie DAC 1904 - Žilina

včera
Všetky informácie o predaji vstupeniek na nedeľňajšie ligové stretnutie v MOL Aréne.
Aktuality

Spyros Risvanis: Uspeli sme ako tím

pred 2 dnami
„Cítim sa stopercentne fit a v ďalších zápasoch budem hrať ešte lepšie.“ Grécky stopér sa vrátil na ihrisko po vyše mesačnej prestávke spôsobenej zranením.
Video

Tlačová konferencia po zápase Liptovský Mikuláš - DAC 1904 (0:1)

Včerajšie ligové stretnutie Liptovský Mikuláš - DAC 1904 (0:1) zhodnotili tréneri Adrian Guľa a Jozef Kostelník.
Video

Reloaded: Gól DAC-u proti Liptovskému Mikulášu

Spod Tatier odchádzame s tromi bodmi. O víťazstve nad Liptovským Mikulášom rozhodla 20. minúta, v ktorej individuálna akcia Nikolu Krstovića skončila vlastencom domáceho Bieláka. Ak by sa udeľovala cena za najkrajší vlastný gól, tento by bol určite horúcim kandidátom na trofej. Včerajší gól DAC-u na záberoch Voyo.