Archív správ

Aktuality

Narodeniny: Eric Davis má dnes 29!

dnes
Dnes oslavuje 29. narodeniny Eric Javier Davis Grajales, ľavý obranca panamskej reprezentácie a DAC-u. Všetko najlepšie, Eric!
Aktuality

Spoločné spievanie Nélküled: pokračujeme

včera
V sobotu sme spoločným spievaním klubovej hymny vyjadrili poďakovanie tým, ktorí aj v tejto neľahkej dobe pomáhajú druhým.
Video

Spoločné spievanie Nélküled 2

včera
Spoločné spievanie Nélküled: druhý diel! Zo svojho talianskeho domova sa pridal aj Marco Rossi. #veledNélküled
Aktuality

Link na sledovanie pohárového zápasu Cracovia-DAC (2:2)

pred 2 dnami
Krakov sa odel do žlto-modrých farieb! Nesmierne vyrovnaný dvojzápas priniesol fantastický futbal a po neskutočnej dráme sa šťastena nakoniec usmiala na DAC. Dnešné vysielanie začína o 18.00 hod.
Video

Spoločné spievanie Nélküled: v hlavnej úlohe žlto-modrá rodina!

pred 3 dnami
Spoločné spievanie Nélküled: v hlavnej úlohe žlto-modrá rodina! #veledNélküled
Aktuality

Spoločné spievanie Nélküled: ďakujeme!

pred 3 dnami
Dnes o 16.50 hod sme spoločným spievaním klubovej hymny vzdali hold tým, ktorí v tomto náročnom období denne prinášajú obetu za druhých!
Aktuality

Dnes večer: Hodina Zeme s DAC-om

pred 3 dnami
Aj náš klub sa zapojí do Hodiny Zeme, ktorá začína dnes o 20.30 hod.
Aktuality

Link na sledovanie finále Československého pohára 1987 Sparta-DAC

piatok 27.3.
DAC hrá dnes večer pohárové finále! Sledujte s nami súboj proti Sparte Praha vo finále Československého pohára 1987! Aj dnešné vysielanie začína o 18.00 hod!
Aktuality

Dotazník hráča: Krisztián Németh

piatok 27.3.
Prišiel k nám pred mesiacom a podpísal zmluvu na rok a pol. Vyhlásil vtedy, že je to pre neho ako návrat domov. V seriály Predstavujeme futbalistov nášho mužstva dnes Krisztián Németh, 37-násobný maďarský reprezentant.
Aktuality

Spoločné spievanie Nélküled

štvrtok 26.3.
V sobotu o 16.50 hod spoločným spievaním klubovej hymny vzdajme hold tým, ktorí v tomto náročnom období denne prinášajú obetu za druhých!
Aktuality

Link na sledovanie zápasu DAC-Trenčín (3:2) z jesene 2014

štvrtok 26.3.
Obrat desaťročia. Neskoršieho majstra sme porazili napriek dvojgólovej strate, z 0:2 bolo za dvadsať minút 3:2. Aj dnešné vysielanie začína o 18.00 hod!
Aktuality

András Schäfer: Sme viac ako obyčajný klub

štvrtok 26.3.
András Schäfer k nám prišiel v januári z talianskeho prvoligového FC Janov na polročné hosťovanie, s opciou na trvalý prestup. Dvadsaťročný stredopoliar sa rýchlo udomácnil v základnej zostave trénera Héldera Cristovaa.
Aktuality

Link na sledovanie zápasu DAC-Trnava (1:0) z jari 2014

streda 25.3.
Prvá veľká fiesta posledných šiestich rokov. O víťazstve a definitíve záchrany rozhodol krásnym priamym kopom Otto Szabó, čo vyvolalo obrovské oslavy sedemtisícového davu. Pripomeňme si tieto krásne momenty dnes večer od 18.00 hod!
Aktuality

MOL Aréna štvrtá v hlasovaní Štadión roka 2019!

streda 25.3.
Vyhrala budapeštianska Puskás Aréna, dunajskostredský štadión skončil s tesným odstupom na krásnom 4. mieste. Oszkár Világi: „Fanúšikovia DAC-u opäť zabodovali!”
Aktuality

Link na sledovanie zápasu Dinamo Tbilisi-DAC (1:2)

utorok 24.3.
Dnes večer si pripomeňme magický večer v Tbilisi, kde dve hlavičky Baya zo samého záveru spôsobili fantastický obrat a náš postup! Začiatok vysielania o 18.00 hod.
Další stránky
123456>>