Archív správ

Video

dnes
Onedlho spúšťame hlasovanie: aj ty máš šancu rozhodnúť o tom, či Mangalaci môže smerovať na zápasy svojho obľúbeného klubu!
Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Pohronie-DAC

dnes
V sobotu sa v rámci 13. ligového kola predstavíme v Žiari nad Hronom na pôde nováčika.
Aktuality

Poďme spolu na DAC: Ako cesta na Mesiac!

dnes
Prečítajte si, ako sa u nás cítili žiaci z Modrian a ako môžete do projektu „Poďme spolu na DAC!“ prihlásiť vašu školu!
Rozhovor

Trojbodová radosť po ťažkom boji

dnes
Marko Divković, Milan Šimčák a Danylo Beskorovainyi o cennom nedeľnom víťazstve 2:1 nad zdatným súperom zo Zlatých Moraviec.
Video

dnes
Klubová hymna pred nedeľňajším víťazným ligovým stretnutím proti ViOnu.
Video

včera
Málokedy a málokde sa stane, že fanúšikovia poďakujú mužstvu pred aj po zápase. Či ste boli pri tom, alebo nie, oplatí sa pozrieť, aká nálada panovala v MOL Aréne pri včerajšom víťazstve nad Zlatými Moravcami!
Rozhovor

Máté Vida pôjde dohola: Obeta hodná prvého gólu

včera
Včerajší zápas absolvoval maďarský reprezentant s bilanciou gól plus gólová asistencia. Pravda, z tej druhej moc radosti nemal.