Online predaj vstupeniek na domáce zápasy

Vstupenky na domáce zápasy DAC je možné si zakúpiť odkiaľkoľvek cez nášho marketingového partnera predpredaj.sk. Vstupenka zakúpená cez portál predpredaj.sk funguje vo formáte hometiket. Po zaplatení si klient vytlačí lístok, alebo si ho stiahne prostredníctvom QR kódu do svojho smartfónu. Pri vstupe na štadión fanúšik priloží lístok alebo mobilný telefón k QR čítačke kódu, čím sa aktivuje turniket a umožní vstup jednej osoby. Pre urýchlenie vstupu odporúčame použiť tlačenú verziu.

Lístky na zápasy je možné si zakúpiť aj osobne v pokladniciach MOL Arény a v DAC store, počas otváracích hodín. O predaji na jednotlivé zápasy a časovom priebehu pravidelne informujeme na internetovej stránke klubu. V deň zápasu sa pokladnice MOL Arény otvárajú štyri hodiny pred výkopom, ale aby ste sa vyhli státiu v radoch, odporúčame, aby ste si kúpu lístka nenechávali na deň zápasu. V pokladniciach ako aj DAC store je platba možná v hotovosti i bankovou kartou.

Ľudia prichádzajúci na invalidnom vozíku sa môžu dostať na miesta, ktoré máme pre nich rezervované, cez vchody AB a BC. V nášom štadión môžete nájsť aj bazberiérové VIP priestory. V prípade záujmu o lístky pre fanúšikov na invalidnom vozíku sa obrátte na ticketing@dac1904.sk. Cena takého lístka je 35 € s klubovou kartou a 40 € bez klubovej karty.