Archív správ

Preview

Pred zápasom DAC-Michalovce: doma po troch týždňoch

sobota 23.10.
Po 23 dňoch sa vraciame do MOL Arény, v záverečnom stretnutí 12. ligového kola nastúpime proti žlto-modrým z východu. Stretnutie DAC-Michalovce má výkop v nedeľu o 17.00 hod.
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2021!

štvrtok 5.8.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2021/22 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Narodeniny: Taiwo má dnes 23!

štvrtok 5.8.
Nigérijský útočník DAC-u Abdulrahman Taiwo dnes oslavuje 23. narodeniny. Všetko najlepšie!
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Prehra, z ktorej sa treba poučiť

pondelok 26.7.
„V šestnástke súpera som ochotný ísť aj do najriskantnejších súbojov, aby som skóroval.“ Náš prvý súťažný gól v novej sezóne strelil Abdulrahman Taiwo.
Aktuality

Tirolský denník 5: rozlúčka s Fügenom

piatok 25.6.
Dnešným dňom sa končí týždenné sústredenie mužstva v Rakúsku, po večernom prípravnom stretnutí proti Salzburgu výprava vyrazí domov.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2021!

streda 2.6.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas striebornej jari 2021. Hlasuj a vyhraj!
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Ešte raz ukázať našu pravú tvár

štvrtok 20.5.
Nigérijský útočník strelil Trnave gól v každom zápase na jej štadióne, na domáci zásah proti ním však ešte len čaká. „Nezáleží na tom, kto dá góly, len nech vyhráme.“
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Som šťastný, že tu môžem hrať futbal

pondelok 3.5.
Nigérijský útočník strelil svoj druhý gól na jar a celkovo ôsmy v našich farbách. Potreboval na to len 26 zápasov.
Video

Reloaded: Taiwov víťazný gól proti Žiline

pondelok 3.5.
V 68. minúte zápasu DAC-Žilina (2:1) sa Abdulrahman Taiwo pekne otočil okolo svojho strážcu a ľavačkou nekompromisne zakončil. Bol to druhý gól nigérijského útočníka na jar (stačilo mu na to 225 odohraných minút) a pre mužstvo 62. v sezóne - na vyrovnanie klubového rekordu spred dvoch rokoch nám chýba už len jeden jediný presný zásah! Sobotňajší víťazný gól DAC-u z viacerých uhlov na záberoch RTVS.
Video

Video: Góly DAC-u v ligovom stretnutí proti Žiline

sobota 1.5.
Eric Davis tizenegyesből, Abdulrahman Taiwo éles szögből talált be – ezzel a két góllal vertük ma a Zsolnát. Irány Európa, sorozatban negyedszer!
Aktuality

Stiahnite si oficiálne tímové foto jari 2021!

štvrtok 29.4.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jarnej časti sezóny 2020/21 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Rozhovor

Abdulrahman Taiwo: Piaty gól v Trnave

utorok 23.3.
„Strelený gól poteší, ale keďže sme odišli bez bodu, nemám veľký dôvod na radosť.“ Nigérijský útočník je skutočný špecialista na Trnavu.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2021

piatok 12.2.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2020/21 zastupovali náš klub športový riaditeľ Jan Van Daele, tréner Bernd Storck a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Aktuality

Na prvom zraze zimnej prípravy 22 hráčov

štvrtok 7.1.
Dnes poobede odštartovala prvá zimná príprava nášho mužstva pod vedením trénera Bernda Storcka.
Aktuality

Štatistiky jesene 2020: góly

utorok 29.12.
Zsolt Kalmár sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom nielen nášho tímu, ale aj celej súťaže. Účinkovanie A-mužstva DAC v jesennej časti sezóny 2020/21 hodnotíme z pohľadu čísiel a štatistík - v štvrtej časti sa venujeme gólom.
Další stránky
123>>