Archív správ

Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2023

streda 8.2.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2022/23 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Adrian Guľa a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Aktuality

Chorvátsky denník 5: Krstović odcestoval do Dunajskej Stredy

streda 1.2.
Siedmy „pracovný“ deň sústredenia v Umagu je za nami, mužstvo dnes po víťazstve nad Celje trénovalo raz. Novinkou je, že káder sa zúžil o troch hráčov. Hlásenie z Chorvátska, 5. diel.
Aktuality

Chorvátsky denník 4: Príprava na Celje

pondelok 30.1.
Nový týždeň odštartoval predzápasovým tréningom v Poreči, kde v utorok nastúpime proti NK Celje. V dnešnom diely nášho denníka si môžete prečítať aj vyjadrenie trénera Guľu pred zajtrajším súbojom.
Aktuality

Chorvátsky denník 1: Pozdravujeme z Umagu

štvrtok 26.1.
Výprava futbalistov DAC-u v stredu večer šťastne dorazila na miesto zimného sústredenia a už má za sebou aj úvodný tréning. Súhrn prvých hodín na chorvátskej pôde.
Aktuality

Ako sa zrodilo DAC legendárium?

streda 14.12.
V predaji je už jedinečný novoročný nástenný kalendár nášho klubu, DAC legendárium, na ktorého špeciálnych ilustráciách ožije naša minulosť, súčasnosť i budúcnosť.
Aktuality

Štatistiky jesene 2022: góly

štvrtok 8.12.
Nikola Krstović sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom nielen nášho tímu, ale aj celej súťaže. Účinkovanie A-mužstva DAC v jesennej časti sezóny 2022/23 hodnotíme z pohľadu čísiel a štatistík. Štvrtú časť venujeme gólom.
Aktuality

Gól roka 2022: víťazom Nikola Krstović

utorok 6.12.
Čiernohorský útočník ovládol aj hlasovanie fanúšikov o najkrajší žlto-modrý Gól roka 2022. Za sebou nechal Zsolta Kalmára, tretí skončil György Sárközy z U16.
Aktuality

Petráš a Veselovský na zraz reprezentačného áčka

štvrtok 1.12.
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona pozval na posezónny tréningový kemp v Senci aj dvojicu z nášho mužstva.
Aktuality

Hlasovanie: Gól roka 2022

utorok 29.11.
Hlasuj o najkrajší gól hráča DAC-u v roku 2022 a vyhraj!
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jeseni 2022!

utorok 29.11.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jesene 2022!
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2022!

štvrtok 17.11.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2022/23 – kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Rozhovor

Dominik Veselovský: Veľká motivácia do ďalšej práce

streda 9.11.
„Chceme pokračovať vo víťaznej sérii a budeme pripravení na sto percent, aby sme to zvládli.“ Mladý stredopoliar DAC-u sa ocitol v širšej nominácii trénera slovenskej reprezentácie Francesca Calzonu, ale zatiaľ myslí len na ligový duel v Trenčíne.
Preview

Pred zápasom Liptovský Mikuláš - DAC 1904: Po repre pauze do Tatier

piatok 30.9.
Po trojtýždennej prestávke naskakujeme späť na ligový kolotoč pod tatranskými končiarmi u súpera zo spodku tabuľky. Stretnutie Liptovský Mikuláš-DAC má výkop v sobotu o 18.00 h, hrá sa v Poprade.
Aktuality

Cieľom jednotná klubová filozofia

štvrtok 29.9.
Hlbšia spolupráca áčka s akadémiou, spoločná filozofia, vízie a hodnoty. Adrian Guľa a jeho štáb diskutovali s trénermi a vedením akadémie o tom, ako pripraviť hráčov pre potreby A-mužstva. „Bola to výborná, otvorená a konštruktívna debata a určite v tom budeme pokračovať,“ povedal tréner Guľa.
Aktuality

Reprezentanti v akcii: súhrn septembrových vystúpení našich futbalistov

streda 28.9.
Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrali naši hráči počas prvého asociačného termínu v sezóne 2022/23.
Další stránky
1234>>