Aktuality

Bednár naďalej v Michalovciach, Mendez na odchode

Ďalší pohyb v žlto-modrom hráčskom kádri sa týka dvojice defenzívnych hráčov.

Martin Bednár v Michalovciach aj na jar

Martin Bednár odišiel vlani v októbri na hosťovanie do Michaloviec, odkiaľ k nám prestúpil v lete 2018. Pôvodná dohoda o jeho pôsobení na východe krajiny znela do konca minulého roka, kluby sa ale dohodli na jej predlžení do 31. mája 2021.

Bednár v úvode aktuálnej ligovej sezóny nastúpil za DAC štyrikrát a strelil aj svoj prvý gól v našich farbách. V záverečných ôsmych kolách jesene absolvoval za Michalovce plnú minutáž.

Jorge Mendez do Panamy

Mladý panamský obranca Jorge Antonio Méndez Castillo sa vracia do rodnej krajiny. „Mendez z rodinných dôvodov požiadal, aby sme mu umožnili vrátiť sa domov. Vo svojej kariére chce pokračovať v Paname. Vyšli sme mu v ústrety a rozhodli sa rozviazať s ním zmluvu. Želáme mu veľa úspechov,“ povedal Jan Van Daele, športový riaditeľ nášho klubu.

„DAC-u som vďačný za šancu, ktorú mi dal a takisto sa všetko, čo som od klubu dostal za uplynulý rok a pol. Takisto ďakujem, že mi vedenie teraz vyšlo v ústrety. Nehovorím zbohom, iba do videnia. Verím, že sa sem v budúcnosti ešte vrátim,“ vyhlásil 19-ročný ľavý obranca, ktorý nazbieral šesť štartov vo Fortuna lige, pričom jeden zápas a jeden gól svieti pri jeho mene aj v Slovnaft Cupe.

Súvisiace správy