Aktuality

DAC-Partizan: rozhodcovia zo Švajčiarska

DAC-Partizan: rozhodcovia zo Švajčiarska

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 27.7.2021, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

UEFA posiela na štvrtkovú odvetu 2. predkola EKL arbitrov z krajiny helvétskeho kríža.

Na odvetný duel 2. predkola EKL DAC-Partizan Belehrad nominovala UEFA rozhodcov zo Švajčiarska. V úvodnom dueli minulý týždeň vyhral srbský tím 1:0. Odveta sa hrá vo štvrtok 29.7.2021 o 20.45 hod v dunajskostredskej MOL Aréne. Informácie o predaji vstupeniek nájdete tu.

Hlavným rozhodcom bude 42-ročný Alain Bieri, ktorý debutoval v najvyššej súťaži v roku 2008 a na listine FIFA figuruje od roku 2011. Na konte má 10 medzištátnych súbojov dospelých, v európskych klubových súťažiach doteraz odpískal 16 duelov a skúsenosti má aj z francúzskej a rakúskej najvyššej súťaže.

Bierimu budú na čiarach asistovať krajania Marco Zürcher a Guillaume Maire, štvrtým rozhodcom bude Sven Wolfensberger. Delegátom UEFA je Poliak Kazimierz Oleszek a pozorovateľ rozhodcov Christos Nicolaides z Cypru.

V stredu si obe mužstvá zatrénujú v MOL Aréne. Najskôr o 17.30 h vybehnú na trávnik hráči DAC-u, večer o 20-tej nasledujú hostia zo Srbska. Počas prvých 15 minút budú oba tréningy otvorené pre média. Vstup pre fanúšikov na tréningy možný nie je.

V súlade s predpismi UEFA zástupcovia oboch mužstiev predstúpia pred svojim tréningom aj pred novinársku obec. DAC budú zastupovať tréner Antal Németh a za hráčsku kabínu András Schäfer. Priamy prenos môžete sledovať na našom YouTube alebo Facebook profile.

Stredajší oficiálny program:
16.45 hod: TK DAC 1904 (Antal Németh, András Schäfer)
17.30 hod: tréning DAC (prvých 15 min otvorený pre média)
19.30 h: TK FK Partizan
20.00 hod: tréning FK Partizan (prvých 15 min otvorený pre média)