Aktuality

DAC-Trnava: Od stredy predpredaj vstupeniek

Predpredaj vstupeniek na piatkové derby DAC-Trnava (výkop o 19.00) začína v stredu o 14.00. Využiť predpredaj sa oplatí, a to nielen kvôli novele zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice.

Predpredaj vstupeniek bude prebiehať od stredy do piatka v reštaurácii na štadióne FC DAC: v stredu medzi 14.00 a 19.00, vo štvrtok od 10.00 do 17.00 a v piatok od 10.00 do otvorenia pokladní o 16.30. Vstupenky budú v predaji aj v bare Turul, od stredy 14.00 denne podľa otváracích hodín.

V deň zápasu otvárajú pokladne dve a pol hodiny pred výkopom (o 16.30). Predaj vstupeniek bude zabezpečený v troch pokladniach (č. 1, 4 a 6) a všetky tri budú poskytovať aj zľavnené vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov, pre dôchodcov starších ako 70 rokov a pre osoby ťažko telesne postihnuté (ZŤP okrem vozičkárov).

Prosíme fanúšikov, aby využili možnosť zakúpenia vstupeniek v predpredaji, čím si zabezpečia rýchlejší vstup na štadión a vyhnú sa tvoriacim radom na pokladniach. Využiť predpredaj sa oplatí nielen z dôvodu sprísnených bezpečnostných opatrení pri vstupe na štadión, ale aj kvôli novele zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, platnej od 1. apríla 2015. V jej zmysle pribudne predávajúcemu povinnosť každú jednu vstupenku zaregistrovať aj v registračnej pokladni, čo môže značne predĺžiť čas vydania vstupeniek.

Vstupné na stretnutie:

do 6 rokov: zdarma
6-15 rokov:  2 EUR
15-70 rokov:  5 EUR
nad 70 rokov:  2 EUR
ZŤP:  2 EUR
Vozíčkári:  zdarma

Ako sme už informovali, fanúšikovia sprevádzajúci mužstvo na pohárové stretnutie v Košiciach (18. marca 2015) si môžu uplatniť plus jednu voľnú vstupenku na piatkové derby. Prevziať si ju môžete počas predpredaja a to po predložení (a dočasnom odovzdaní) vstupenky z Košíc.

V piatok pred stretnutím bude opäť otvorený aj oficiálny FANSHOP, ktorý ďalej rozširuje svoju ponuku licencovaných produktov.

V cene vstupenky je aj farebný bulletin (Spravodaj), ktorý bude automaticky zaradený do zlosovania o vecné ceny s logom klubu, ako aj o hlavnú cenu od hotela Diamant, Dunakiliti.

Súvisiace správy

Aktuality
Aktuality