Aktuality

Exkluzívne stretnutie s mužstvom pred štartom sezóny

V stredu podvečer sa tešíme na verných fanúšikov-permanentkárov v MOL Aréne, kde ich čaká pestrý program.

Poďte sa v stredu 5. augusta s nami spoločne naladiť na štart novej sezóny! Mužstvo DAC pozýva svojich najvernejších fanúšikov do MOL Arény, kde v rámci bohatého programu dáme definitívne bodku za uplynulým, bronzovým súťažným ročníkom a zároveň sa naladíme na víkendový štart novej sezóny 2020/21.

Program:
Odovzdanie bronzových medailí za sezónu 2019/20
Vyhlásenie Hráča jari 2020
Predstavenie nových hráčov
Predstavenie nových, špeciálnych dresov
Spoločné tímové foto s fanúšikmi

Okrem tohto pestrého programu sme pre fanúšikov pripravili aj ďalšie prekvapenie. Určite sa teda oplatí v stredu zavítať na náš štadión a zažiť túto novú a výnimočnú udalosť.

Pozor! Účasť je viazaná na registráciu!

Pri príležitosti stretnutia mužstva s fanúšikmi bude pre každého otvorená Silver VIP tribúna. Registrovať sa môžu výlučne držitelia permanentných vstupeniek pre sezónu 2020/21 (všetky druhy). Registračný formulár bude k dispozícii do stredy 12.00 hod na adrese: https://gol.dac1904.sk/

Počet účastníkov je limitovaný, prijať vieme len prvých 500 registrácií. Neváhajte teda a čím skôr si zaistite svoje miesto!

Aj touto extra udalosťou chceme vyjadriť poďakovanie majiteľom permanentných vstupeniek. Ďakujeme, že ste s nami a zakúpením sezónnych permanentiek pomáhate rásť nášmu milovanému klubu!

Začiatok akcie je o 19.00 hod, brány otvárame už od 18.00 hod.

Prosíme fanúšikov o zvýšenú opatrnosť a dodržanie všetkých platných bezpečnostných a hygienických predpisov.

Súvisiace správy

Aktuality

Fanúšik nezabúda

piatok 25.9.
Aktuality
Aktuality