Aktuality

Príprava: 30. júna zápas Ferencváros-DAC

Príprava: 30. júna zápas Ferencváros-DAC

Aktuality
| pi 18.6.2021, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

Plán prípravných zápasov dostal konečnú podobu, celkovo ich odohráme päť.

article_bannerarticle_banner

Príprava na novú sezónu sa pre náš tím začala v pondelok 14. júna. Žlto-modrí sa dnes presunú na sústredenie do rakúskeho Fügenu, teda na miesto, ktoré dôverne poznajú z vlaňajška.

Práve v rámci sústredenia odohrajú zverenci trénera Antala Németha prvé prípravné stretnutie, v ktorom si v piatok 25.6. o 18.00 hod v Eugendorfe zmerajú sily s rakúskym šampiónom Red Bullom Salzburg.

Na ďalšieho účastníka vlaňajšej skupinovej fázy Ligy majstrov narazíme o päť dní neskôr. V stredu 30. júna o 18.00 hod DAC nastúpi v budapeštianskej Groupama Aréne proti domácemu Ferencvárosu Budapešť. Pre zeleno-bielych pôjde o posledný duel pred vstupom do nového ročníka najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže. Domáci klub poskytol naším fanúšikom 1000 vstupeniek do sektora hostí, v jednotnej cene 10 eur. O spôsobe ich predaja budeme informovať čoskoro.

Ako sme informovali, v úvode júla nás čakajú dva súboje proti tímom maďarskej druhej najvyššej súťaže. V sobotu 3.7. sa v MOL Akadémii stretneme s Haladásom Szombathely, výkop je o 17.00 hod. V prípade duelu proti Vasasu Budapešť došlo k zmene času a miesta. Hrať sa bude už v piatok 9.7. o 17.00 hod a takisto v našej akadémii.

Vyjasnilo sa aj v otázke súpera pre generálku pred prvým súťažným duelom, ktorým pre nás bude stretnutie 2. predkola EKL v Belehrade proti Partizanu. Posledný prípravný zápas tohto letného obdobia odohráme vo štvrtok 15.7. o 17.00 hod na našom štadióne, v MOL Aréne a privítame v ňom víťaza Maďarského pohára Újpest FC.

Program letných prípravných stretnutí DAC-u:
25. júna, piatok 18.00 hod: Red Bull Salzburg (Rakúsko, 1. liga) - DAC, Eugendorf, Rakúsko
30. júna, streda 18.00 hod: Ferencváros Budapest (Maďarsko, 1. liga) - DAC, Groupama Aréna, Budapesť
3. júla, sobota 17.00 hod: DAC - Haladás Szombathely (Maďarsko, 2. liga), MOL Akadémia
9. júla, piatok 17.00 hod: DAC - Vasas Budapešť (Maďarsko, 2. liga), MOL Akadémia
15. júla, štvrtok 17.00 hod: DAC - Újpest FC (Maďarsko, 1. liga), MOL Aréna

Informácie o možnosti vstupu fanúšikov a prípadnom predaji vstupeniek na jednotlivé stretnutia prinesieme neskôr.