Aktuality

Fungovanie DAC store počas lockdownu

Fungovanie DAC store počas lockdownu

A-TÍM
|
Aktuality
| pi 26.11.2021, DAC 1904

Odteraz môžete v DAC store nakupovať nielen online, ale aj cez telefón. Naša kamenná predajňa je naďalej otvorená denne, ale funguje len ako odberné miesto. Dnes nám s balením pomáha aj Zsolt Kalmár.

V dôsledku aktuálnych epidemiologických nariadení sa prevádzka predajne DAC store od dnešného dňa mení: priamy nákup možný nie je, ale naďalej fungujeme ako odberné miesto, a to každý pracovný deň od 10.00 do 18.00 h. V praxi to znamená, že objednávky si môžete vyzdvihnúť osobne priamo na predajni. Za už objednaný tovar je platba možná aj na mieste, v hotovosti alebo kartou.

Z dôvodu urýchlenia a zjednodušenia našich služieb sme zaviedli aj jednu novinku: fanúšikovia môžu od dnešného dňa zadávať objednávky už nielen online, ale aj cez telefón: online objednávky prijímame na https://shop.dac1904.sk/sk a telefonické denne od 10.00 do 18.00 h na čísle +421 915 673 198.

Yellow-Blue Fridayprebieha celý víkend, preto bude DAC store výnimočne otvorený (pre výdaj balíkov) aj v sobotu a nedeľu 27. a 28. novembra. Víkendová akcia garantuje zľavy vo výške 20-50% a tovar si môžete ihneď vyzdvihnúť na predajni. Navyše, tento víkend sa môže každý zákazník tešiť na malé prekvapenie od kapitána nášho tímu Zsolta Kalmára.