🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   
Aktuality

János Hahn absolvoval operáciu kolena

János Hahn absolvoval operáciu kolena

Aktuality
| st 30.3.2022, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András, Lelkes Ernő

Maďarského útočníka čaká minimálne mesačný výpadok.

János Hahn absolvoval včera operáciu pravého kolena. „Moje problémy sa ťahali už dlhšiu dobu, bolesť sa postupne stupňovala. Pôvodne som plánoval ísť pod skalpel až po sezóne, ale napokon sme sa rozhodli pre tento krok už teraz. Operoval ma dr. Majzik v Budaörsi, v rámci jednodňovej chirurgie. Verím, že o mesiac budem späť v akcii,“ povedal 27-ročný útočník, autor troch gólov v aktuálnej sezóne Fortuna ligy.

„Jani sa v posledných troch týždňoch sťažoval na bolesti kolena, absolvoval preto vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ktoré odhalilo menšie poškodenie menisku s nutnosťou artroskopického zákroku. Predbežná doba rekonvalescencie je 4 až 6 týždňov,“ doplnil klubový lekár MUDr. Zsolt Fegyveres.

Prajeme skorý návrat na trávniky!