Aktuality

Michal Trnovský prichádza v rámci projektu na hosťovanie zo Šamorína

Michal Trnovský prichádza v rámci projektu na hosťovanie zo Šamorína

Aktuality
| st 6.7.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

Dvadsaťročný brankár s prvoligovými skúsenosťami bude u nás hosťovať do konca aktuálnej sezóny.

Michal Trnovský posilnil náš brankársky tím. Dvadsaťročný rodák (nar. 10. augusta 2001) z Banskej Bystrice prichádza na hosťovanie do konca sezóny 2022/23 z partnerského Šamorína.

Prvé futbalové kroky robil v Jupie Futbalovej škole Mareka Hamšíka, neskôr pôsobil v Podbrezovej, Banskej Bystrici, Nitre a naposledy v Šamoríne. Vlani na jar nastúpil na tri zápasy našej najvyššej súťaže, odchytal ich v drese Nitry.

„Chcel by som sa poďakovať vedeniu a trénerom za možnosť prísť do tohto skvelého klubu v rámci projektu, ktorý dobre funguje medzi Šamorínom a Dunajskou Stredou. Som veľmi rád, že tu môžem byť a určite budem dávať sto percent na tréningoch aj v zápasoch. Našiel som tu výbornú partiu, chalani ma veľmi dobre prijali. Tréningy, regenerácia, strava a celé zázemie sú na stopercentnej úrovni. Teším sa na skvelých fanúšikov DAC-u a týmto by som ich zároveň chcel pozvať na zajtrajší zápas, aby prišli v čo najväčšom počte. My sa im budeme chcieť odvďačiť za podporu víťazstvom a dobrým výsledkom do odvety,“ skonštatoval Michal Trnovský, ktorý bude u nás nosiť dres s číslom 36.

Mišo, vitaj v DAC a nech sa darí!