Aktuality

Od piatka predpredaj vstupeniek na stretnutie proti Myjave

Predpredaj vstupeniek na utorňajšie ligové stretnutie DAC-Myjava začína v piatok.

Predpredaj vstupeniek na ligový súboj proti Myjave (utorok 5. mája, 19.00) bude prebiehať na troch miestach: od piatka v dunajskostredskom bare Turul, ako aj v Gabčíkove v Espresse Monika (Hlavná ulica, vedľa čerpacej stanice Slovnaft), a to denne podľa otváracích hodín; v reštaurácii na štadióne FC DAC v pondelok od 10.00 do 18.00, a v utorok od 10.00 do otvorenia pokladní o 16.30.

V deň zápasu otvárajú pokladne štadióna dve a pol hodiny pred výkopom (o 16.30). Predaj vstupeniek bude zabezpečený v troch pokladniach (č. 1, 4 a 6) a všetky tri budú poskytovať aj zľavnené vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov, pre dôchodcov starších ako 70 rokov a pre osoby ťažko telesne postihnuté (ZŤP okrem vozičkárov).

Prosíme fanúšikov, aby využili možnosť zakúpenia vstupeniek v predpredaji, čím si zabezpečia rýchlejší vstup na štadión a vyhnú sa tvoriacim radom na pokladniach. Využiť predpredaj sa oplatí nielen z dôvodu bezpečnostných opatrení pri vstupe na štadión, ale aj kvôli novele zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, platnej od 1. apríla 2015. V jej zmysle pribudne predávajúcemu povinnosť každú jednu vstupenku zaregistrovať aj v registračnej pokladni, čo môže značne predĺžiť čas vydania vstupeniek.

Vstupné na stretnutie:

do 6 rokov:

zdarma

6-15 rokov: 

2 EUR

15-70 rokov: 

5 EUR

nad 70 rokov: 

2 EUR

ZŤP: 

2 EUR

Vozičkári: 

zdarma

V sobotu pred stretnutím bude opäť otvorený aj oficiálny FANSHOP.

V cene vstupenky je aj farebný bulletin (Spravodaj), ktorý bude automaticky zaradený do zlosovania o vecné ceny s logom klubu, ako aj o hlavnú cenu od hotela Diamant, Dunakiliti.

Súvisiace správy

Aktuality