Aktuality

Poďme spolu na DAC - pokračujeme!

Náš úspešný projekt pokračuje aj v novom školskom roku. Vášeň nepozná hraníc!

Aj novej sezóne 2019/20 sa tešíme na návštevu žiakov a študentov na našom štadióne v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“. Ten je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény, má za sebou rok a pol. Smelo môžeme vyhlásiť, že táto iniciatíva od svojho spustenia na jar 2017 našla veľmi pozitívnu odozvu. Zavítali k nám už stovky žiakov a študentov zo škôl a organizácií z Dunajskej Stredy a širšieho okolia.

Po letných prázdninách pokračujeme aj v novom školskom roku 2019/20!

Prvým zápasom v novej sezóne, na ktorom privítame v MOL Aréne mladých návštevníkov, bude súboj DAC-Ružomberok v sobotu 21. septembra 2019 o 17.00 h.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do štvrtka 12. septembra do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek@fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Aktivita je súčasťou európskeho projektu Futbalmánia.

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:

- Odovzdanie suvenírov
- Návšteva zápasu DAC
- Stretnutie a fotenie s hráčmi DAC

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

Súvisiace správy

Aktuality
Aktuality