Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Trnava - DAC 1904

Predaj vstupeniek na stretnutie Trnava - DAC 1904

Fanúšikovia
| st 18.5.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V poslednom kole nadstavbovej skupiny o titul sa DAC v sobotu podvečer predstaví v Trnave. Predpredaj vstupeniek do sektora hostí spúšťame dnes.

article_bannerarticle_banner

V sobotu sa stretnutiami 10. kola ukončí nadstavbová časť sezóny 2021/22. DAC sa v jednom zo šlágrov víkendu predstaví v Trnave.

Stretnutie FC Spartak Trnava - DAC 1904 začína v sobotu 21. mája 2022 o 17.00 h.

Vstupné do sektora hostí je jednotne 10 eur, neplatia žiadne zľavy. Všetky vstupenky sú predávané na meno.

Pri vstupe na štadión bude vykonaná kontrola lístkov a osobných dokladov (občiansky preukaz alebo pas, u detí zdravotný preukaz). Meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. Vpustení budú iba návštevníci, ktorí budú uvedení na vopred zaslanom mennom zozname.

Do priestorov štadióna nebudú vpustené osoby s pyrotechnikou, ani osoby, ktoré budú mať kuklu. Upozorňujeme, že osoby, ktorá si počas zápasu nasadia na tvár kuklu, budú zo štadióna vyvedené.

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred stretnutím, o 15.30 h. Parkovanie pre fanúšikov nášho mužstva odporúčame na obvyklých miestach, t.j. na verejnom parkovisku na Kollárovej ulici, prípadne v nákupnom stredisku.

Predaj vstupeniek bude prebiehať na nasledovných miestach a časoch:
DAC store, hlavná tribúna MOL Arény: streda 15.00-18.00 h; streda až piatok 10.00-18.00 h; sobota 09.00-12.00 h
Štadión City Aréna Trnava: v deň zápasu od 15.30 h pri vstupe do sektora hostí

Upozornenie pre fanúšikov

Počas posledného zápasu DAC-u na ihrisku súpera, ktoré sa zhodou okolností hralo takisto v Trnave, a to proti Seredi, delegát stretnutia do svojej Správy uviedol rasistické správanie našich fanúšikov (urážlivé prejavy hanobiace príslušnosť k farbe pleti v 28. min.). Na základe toho Disciplinárna komisia SFZ následne potrestala náš klub finančnou pokutou vo výške 1000 eur a zároveň uložila ochranné opatrenie, spočívajúce v zákaze, aby si klub objednal vstupenky do sektoru hostí na jedno súťažné stretnutie, s podmienečným odkladom do 31.10.2022. Znamená to, že v prípade opakovania takéhoto správania vstúpi do platnosti zákaz pre našich fanúšikov navštíviť minimálne jeden zápas na ihrisku súpera.

Dôrazne preto upozorňujeme fanúšikov, že žiadne prejavy nešportového a rasistického správania nebudú tolerované a bude po nich nasledovať okamžitý zásah usporiadateľov.