Fanúšikovia

Registrácia na stretnutie DAC-Ružomberok

Registrácia na stretnutie DAC-Ružomberok

Fanúšikovia
| ut 8.9.2020, Krisztián Nagy

Majitelia štandardných permanentných vstupeniek sa môžu na víkendový ligový duel prihlásiť do štvrtka 15.00 hod. Následne vyžrebujeme 175 výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky na zápas.

1. septembra 2020 vstúpil do platnosti zákaz organizovať a usporadúvať hromadné podujatia, športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 1000 osôb. Opatrenie zatiaľ platí počas mesiaca september čo pre nás znamená, že na zápasoch Fortuna ligy DAC-Ružomberok a DAC-Trenčín môže byť prítomný len uvedený počet účastníkov, ktorý zahŕňa potrebný personál vrátane mužstiev, rozhodcov atď.

Vedenie klubu sa rozhodlo stanovený počet 1000 účastníkov, ktorý zahŕňa aj potrebný personál, rozdeliť medzi fanúšikmi nasledovne:
- 350 vstupeniek ponúkneme držiteľom štandardných (nie VIP) permanentiek
- zvyšné miesta rozdelíme medzi majiteľov Skyboxov a VIP permanentiek

Držitelia spomenutých 350 vstupeniek budú určení náhodným žrebom medzi majiteľmi štandardných druhov permanentiek (nie VIP). Pre zaradenie do losovanie je nutná registrácia, ktorá prebieha na tomto odkaze: https://gol.dac1904.sk/

Registrácia bude otvorená do utorka 8.9.2020, 10.30 hod do štvrtka 10.9.2020, 15.00 hod.

V piatok 11.9.2020 o 10.00 hod vyžrebujeme 175 výhercov, pričom každý z nich získava 2 vstupenky na sobotňajší zápas DAC-Ružomberok. Každý šťastný výherca teda môže prísť na zápas v sprievode blízkej osoby.

Podmienkou registrácie je vyplnenie kompletného formulára, pričom registrovaná osoba musí byť držiteľom platnej permanentnej vstupenky. Prosíme uviesť dve mená, ktoré budú následne zapísané do menného zoznamu pre vstup do MOL Arény (v zmysle pokynov a usmernení bude vstup na štadión umožnený len vopred registrovaným osobám).

Výhercov budeme kontaktovať v priebehu piatka na emailovej adrese, ktorú uvedú do formulára. Účasť na stretnutí nebude mať vplyv na prípadné odškodnenie pre majiteľov permanentiek.

V období, kým pretrvá aktuálny limit pre počet divákov, podobný princíp uplatníme aj na ďalšie domáce stretnutia sezóny a predaj jednorazových vstupeniek nebude prebiehať.

Majiteľov Skyboxov a VIP permanentiek budeme o možnostiach vstupu na stretnutie informovať prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré uviedli pri ich kúpe.