SPARTAK MYJAVA - FC DAC 1904 3:1 (1:0)

|
| pi 7.11.2014, Nagy Krisztián

Na Myjave sa pred kamerami Digi TV hral rušný futbal, v ktorom DAC utrpel prehru 1:3.

V prvom polčase nechýbalo nasadenie, ale hru kúskovali nepresnosti na oboch stranách. Domáci v 33. min využili naše zaváhanie a po centri z pravého krídla trafil Kuzma.

Po prestávke sme pridali, Myjavu sme miestami dostali pod tlak, ale z toho prameniace diery v obrane boli vodou na domáci mlyn - dva rýchle protiútoky skončili v Perneckého sieti. Domáci boli maximálne efektívni, tri strely na bránu využili tri góly. Striedajúci Jurčo v 81. min znížil lobom ponad Solničku, v 84. min jasnú ruku domáceho obrancu na bránkovej čiare rozhodca prehliadol, a keďže sme ďalšie možnosti nevyužili, z Kopaníc odchádzame sklamaní.

Góly: 33. Kuzma, 64. Pekár, 71. Daniel - 81. Jurčo

Žlté karty: 16. Daniel, 30. Pekár, 88. Solnička - 35. Horváth

1196divákov, rozhodovali Sedlák - Kováč, Ferenc

Spartak: Solnička - Beňo, Jánošík, Černáček, Švec (76. Jastráb) - Duga (67. Sládek), Marček - Daniel (89. Ciprys), Pekár, Oršula - Kuzma

DAC: Pernecký - Turňa (9. Sabler), Kwin, Saláta, Štepanovský - Ujlaky (65. Jurčo), Krišto, Horváth, Brašeň - Černák, Szarka

Onedlho prinesieme podrobnú reportáž, foto a video - zostaňte s nami.