🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   
Aktuality

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u!

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u!

Aktuality
| po 6.2.2023, Iván Péter, Nagy Krisztián

Tradičná tlačová konferencia DAC-u pred štartom jarnej časti sa uskutoční v stredu 8. februára 2023 o 16.00 h. Udalosť môžete sledovať naživo na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.

Link: tlačová konferencia DAC 1904 pri príležitosti štartu jarnej časti sezóny 2022/23. Káder a ciele klubu predstavia športový riaditeľ Jan Van Daele, tréner Adrian Guľa a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.

Tlačová konferencia sa uskutoční v stredu 8. februára 2023 o 16.00 hodine. Sledovať ju môžete v živom prenose na našom oficiálnom YouTube kanáli, prípadne zo záznamu, ktorý bude k dispozícii na rovnakom mieste krátko po ukončení prenosu. Link prenosu na Facebooku nájdete priamo na našom profile tesne pred začiatkom podujatia.