Video

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u pred odvetou s Partizanom!

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u pred odvetou s Partizanom!

Video
| st 28.7.2021, Iván Péter, Nagy Krisztián

Tlačová konferencia DAC-u pred odvetným pohárovým stretnutím proti FK Partizan Belehrad sa uskutoční dnes o 16.45 hod. Udalosť môžete sledovať naživo na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.

article_bannerarticle_banner

Link: Tlačová konferencia DAC 1904 pred odvetným stretnutím 2. predkola EKL proti FK Partizan Belehrad. Udalosť sa začína v stredu 28. júla 2021 o 16.45 hodine. Sledovať ju môžete v živom TV-prenose na našom YouTube profile, prípadne zo záznamu, ktorý bude k dispozícii na rovnakom mieste krátko po ukončení prenosu. Link prenosu na Facebooku nájdete priamo na našom profile tesne pred výkopom.

Obe mužstvá dnes absolvujú oficiálny predzápasový tréning v MOL Aréne. Ako prví o 17.30 h vybehnú na trávnik hráči DAC-u, večer o 20.00 h nasledujú hostia z Belehradu. Počas prvých 15 minút budú oba tréningy otvorené pre média. Vstup pre fanúšikov na tréningy možný nie je.

V súlade s predpismi UEFA zástupcovia oboch mužstiev predstúpia pred svojim tréningom aj pred novinársku obec. DAC budú zastupovať tréner Antal Németh a za hráčsku kabínu András Schäfer.

Dnešný oficiálny predzápasový program:
16.45 hod: TK DAC 1904 (Antal Németh, András Schäfer)
17.30 hod: tréning DAC (prvých 15 min otvorený pre média)
19.30 h: TK FK Partizan
20.00 hod: tréning FK Partizan (prvých 15 min otvorený pre média)