Aktuality

Spyros Risvanis: Uspeli sme ako tím

Spyros Risvanis: Uspeli sme ako tím

Aktuality
| ne 2.10.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

„Cítim sa stopercentne fit a v ďalších zápasoch budem hrať ešte lepšie.“ Grécky stopér sa vrátil na ihrisko po vyše mesačnej prestávke spôsobenej zranením.

„Som šťastný, veľmi sme chceli tento zápas vyhrať. Dúfam, že na to nadviažeme aj v ďalších kolách a budeme ďalej víťaziť. Súper má v mužstve šikovných hráčov, bol to bojovný zápas. Uspeli sme ako tím a touto cestou chceme ísť ďalej. Tréner nás pripravoval na podobný duel, takže ma na ihrisku nič neprekvapilo. Boli sme pripravení, vedeli sme, čo nás v Poprade čaká. Proti deviatim hráčom v poli je zvyčajne jednoduchšie streliť gól, ale súper sa stiahol, dobre bránil, vykrýval priestory a spoliehal sa na rýchle protiútoky. Hrali sme však múdro a držali sme si náskok,“ povedal po včerajšom ligovom stretnutí Liptovský Mikuláš-DAC (0:1) 28-ročný grécky stopér nášho tímu Spyros Risvanis.

Risvanis utrpel 20. augusta v derby na trnavskom štadióne svalové zranenie a odvtedy pauzoval. Včera sa vrátil na ihrisko po viac ako mesačnej absencii. „Som veľmi rád, že som späť, veľká vďaka patrí našim fyzioterapeutom a lekárom, ktorí mi veľmi pomohli. Cítim sa unavený, ale to je po takom dlhom výpadku normálne. Dôležité je víťazstvo, k tomu sme si udržali čisté konto, čo je pozitívne. Cítim sa stopercentne fit a v ďalších zápasoch budem hrať ešte lepšie.“