Aktuality

Turecký denník 5: S novou posilou

Turecký denník 5: S novou posilou

Aktuality
| pi 28.1.2022, Krisztián Nagy

Počas dňa medzi dvoma zápasmi hráči absolvovali jeden tréning a privítali medzi sebou druhú zimnú posilu.

article_bannerarticle_banner

Po včerajšom prvom zápase na sústredení v Turecku proti Bačke Topola (1:1) malo dnes mužstvo o čosi voľnejší program. Predpoludním si prvýkrát od príchodu bo Beleku mohli hráči pospať o čosi dlhšie. Po spoločnom obede však pokračovala príprava, najskôr teoretickou časťou a potom už prišiel rad na tréning.

Hráči, ktorí včera nastúpili v základnej zostave, dostali o čosi menšiu záťaž ako zvyšok kolektívu. S mužstvom prvýkrát vybehol na ihrisko aj Andrezinho, posila žlto-modrej ofenzívy z portugalského CD Mafra. S 25-ročným krídelníkom sme pre vás natočili aj úvodný rozhovor, ktorý si budete môcť vypočuť už čoskoro.

Spoločný program pokračoval aj po večeri a tentoraz sa niesol v znamení aktivít na posilnenie tímového ducha. Hráči a štáb rozdelení do skupín si museli poradiť s rôznymi súťažnými úlohami, ktoré v tesnom súboji napokon najlepšie zvládli Milan Dimun a spol.

Zajtra podvečer o 17.30 h tunajšieho času (doma je o dve hodiny menej) je na programe náš druhý zápas v Turecku. Súperom DAC-u bude ruský druholigista PFK Kubaň Krasnodar, náš ďalší hotelový sused.