nenájdené žiadne štatistiky
Aktuality

Andrejs Ciganiks vyhral hlasovanie o „Gól mesiaca“ apríl

streda 11.5.
Trofej za najkrajší gól mesiaca apríl získal Andrejs Ciganiks, ktorý triumfoval krásnym zásahom do siete Žiliny.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase proti Žiline

nedeľa 17.4.
Ďalší dvaja hráči DAC-u si včera otvorili strelecký účet vo Fortuna lige. V 2. minúte na konci krásnej akcie Verlinden poslal loptu pred bránku a Szánthó Regő ju nekompromisne zavesil pod brvno. Šťastná bola pre nás aj 13. minúta, keď sa do Krstovićovej prihrávky oprel Andrejs Ciganiks a jeho pokus po teči Mysloviča zapadol za Belkov chrbát. Tieto dva góly nám zabezpečili tri body proti Žiline. Zábery Voyo.