19

Sainey Njie

Stredopoliar
Štátna príslušnosť gambijská
Narodený 30. 8. 2001
Výška 182 cm
Váha 73 Kg

Štatistiky všetky sútaže 2020/2021

Zápasy
2
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
2
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
SezónaLigaZápMinG A ŽKČK
2020/2021 Prípravné stretnutia 21120000
Video

Sainey Njie: Už sa cítim dobre

štvrtok 14.10.
Od jeho hororového zranenia uplynuli tri týždne. Sainey Njie utrpel počas pohárového stretnutia v Komárne fraktúru nadočnicového oblúka. Odviezla ho letecká záchranka, neskôr podstúpil operáciu. Momentálne sa zotavuje v Dunajskej Strede a čaká na svoj návrat na trávniky. Rozhovor s 20-ročným gambijským stredopoliarom DAC-u.
Video

Sainey Njie: Pozdrav fanúšikom

sobota 25.9.
Späť doma! Po stredajšom zranení strávil Sainey Njie prvé dve noci v novozámockej a tretiu v dunajskostredskej nemocnici, odkiaľ ho dnes prepustili do domáceho liečenia. Fraktúra nadočnicového oblúka sa potvrdila, v úvode budúceho týždňa absolvuje pravdepodobne operáciu a potom bude nasledovať dlhá rehabilitácia. Rýchle uzdravenie, Sainey!
Aktuality

Stanovisko k zdravotnému stavu Sainey Njieho

streda 22.9.
O aktuálnom stave Sainey Njieho informoval MUDr. Zsolt Fegyveres, klubový lekár DAC-u.
Zápas

Reportáž: Komárno - DAC 0:0, na jedenástky 4:3

streda 22.9.
Náš pohárový sen sa rozplynul už v 3. kole. Po vyrovnanom prvom polčase sme v druhom jasne dominovali a hlavne po vylúčení Horodníka v 59. minúte. Vyše polhodinovú presilovku sme ale napriek tlaku a množstvu príležitostí nevyužili. Smutnou udalosťou tohto stretnutia však je, že Sainey Njie musel byť pre vážne zranenie prevezený do nemocnice vrtuľníkom. Prajeme mu skoré uzdravenie!
Rozhovor

Sainey Njie má za sebou najťažšie týždne života

piatok 10.9.
Gambijský stredopoliar stratil deň pred pohárovým stretnutím Veľké Lovce-DAC (0:6) mamičku, ktorá v 65 rokoch prehrala boj so zákernou chorobu. „Teraz sa už cítim o čosi lepšie, ale jej pamiatku budem navždy strážiť.“
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.