2019/2020 Prípravné stretnutia 1570000
Rozhovor

Zuberu Sharani: Prvý gól je spomienka na celý život

št 24.2.2022
„Momentálne je najdôležitejšie, aby sme sa v sobotu pokúsili získať tri body.“ Ghanský krídelník DAC-u zaznamenal prvý gól svojej profesionálnej kariéry proti Žiline a cez víkend chce proti nej opäť skórovať.

Narodeniny: Zuberu Sharani má dnes 22!

pi 7.1.2022
Ghanský útočník DAC-u Zuberu Sharani dnes oslavuje 22. narodeniny. Všetko najlepšie!
Video

Reloaded: Gól Sharaniho proti Pohroniu

po 30.8.2021
Dámy a páni, toto je 1000. gól DAC-u v prvej lige! V 81. minúte piatkového stretnutia proti Pohroniu vyhral András Schäfer súboj v strede poľa a v páde poslal parádnu prihrávku do behu Sharanimu, ktorý potvrdil svoju rýchlosť a povedľa brankára Hrdličku stanovil konečný výsledok 3:0. Zuberu Sharani je s tromi gólmi najlepším strelcom DAC-u v sezóne. Jeho piatkový zásah na záberoch Nova Sport.
Video

po 18.1.2021
To si zaslúži ešte jednu reprízu! Andrija Balić trafil v 89. a Zuberu Sharani v 90. minúte – týmito gólmi DAC v sobotu porazil Vasas 2:1.