Archív správ

Aktuality

Reprezentanti v akcii: súhrn októbrových vystúpení našich futbalistov

pred 3 dnami
V októbri zasiahli reprezentanti z nášho klubu až do 19 medzinárodných stretnutí, strelili tri góly.
Aktuality

Vytrvalec Dimun, rýchlik Sharani

pondelok 11.10.
Najviac kilometrov v jednom zápase doteraz nabehal Milan Dimun, najvyššiu rýchlosť zaznamenali meracie prístroje Sharanimu.
Aktuality

InStat: Schäfer (zatiaľ) najlepší

štvrtok 7.10.
Podľa InStat indexu bol najlepším hráčom Fortuna ligy v prvých 10 kolách sezóny stredopoliar DAC-u a maďarskej reprezentácie András Schäfer.
Aktuality

Reprezentanti v akcii: októbrový program žlto-modrých

streda 6.10.
Pred októbrovými reprezentačnými stretnutiami prišlo na adresu nášho klubu 11 pozvánok pre hráčov áčka a 3 pre akadémiu.
Rozhovor

András Schäfer: Hrali sme tak, ako sa na domácom ihrisku patrí

utorok 14.9.
„Pred zápasom sme si hovorili, že berieme len víťazstvo a podľa toho sme aj hrali.“ András Schäfer je najproduktívnejším hráčom nášho tímu s tromi gólmi a dvoma asistenciami.
Video

Reloaded: Gólová paráda Schäfera proti Slovanu

pondelok 13.9.
András Schäfer si pred včerajším derby DAC-Slovan (1:1) prevzal cenu za prvý Gól mesiaca v sezóne a v druhom polčase si podal prihlášku na ten ďalší. Lamkel Zé mu posunul loptu a maďarský reprezentant vyslal z vyše dvadsať metrov fantastickú strelu, na ktorú hosťujúci brankár nestihol zareagovať! Schäferov tretí fortunaligový gól na záberoch TV Dajto.
Zápas

Reportáž: DAC - Slovan 1:1 (0:0)

nedeľa 12.9.
Výborný zápas s trpkým koncom a s neuspokojivým ziskom bodu. Svedkami sme boli nadpriemerne kvalitného stretnutia, ktorému chýbala len víťazná bodka. Odvekého rivala a obhajcu titulu sme miestami prevýšili, mali sme viac šancí a o kúsok viac sme si pri debute troch hráčov a fenomenálnych fanúšikoch zaslúžili vyhrať. Záver v nás ale nechal pachuť...