Aktuality

Opýtali sme sa fanúšikov, aké nové výhody permanentky by ich najviac potešili

Opýtali sme sa fanúšikov, aké nové výhody permanentky by ich najviac potešili

A-TÍM
|
Aktuality
| št 30.5.2024, DAC 1904
article_banner
article_banner
article_banner

Najväčšiu stabilitu nášmu 120-ročnému klubu dávajú majitelia permanentiek. Spája nás silné puto, na ktorom môžeme stavať a ktoré si nesmierne vážime, preto sme sa našich fanúšikov nedávno opýtali, aké nové zľavy by ich najviac potešili.

Do prieskumu sa zapojili stovky fanúšikov, ktorí nám prezradili, aké ďalšie výhody by najviac uvítali okrem zliav poskytovaných permanentkou DAC.

Z piatich vopred zadaných možností v dotazníku si každý držiteľ permanentky mohol vybrať tri a výsledné poradie bolo nakoniec nasledovné:

Vysoko si vážime vernosť našich permanentkárov a pretože im chceme vždy vyhovieť,

rozhodli sme sa rozšíriť výhody na ligovú sezónu 2024/25 práve na základe výsledkov dotazníka. Výhody permanentky DAC si tak môžete užívať už aj mimo priestorov MOL Arény!

Medzi fanúšikmi, ktorí vyplnili dotazník, sme vyžrebovali sezónna permanentka platnú do sektora C3 na všetky domáce stretnutia ligového ročníka 2024/25. Šťastného výhercu Tibora N. budeme kontaktovať cez e-mail.

Váš názor nám pomáha splniť vaše požiadavky. Ďakujeme všetkým držiteľom permanentiek za vyplnenie dotazníka a účasť v súťaži!

article_bannerarticle_banner