VIP Silver

VIP SILVER lístky ponúkajú skvelú možnosť sledovať zápas z VIP zóny, ktorá ponúka jedinečný výhľad na ihrisko ako aj celý štadión. Spodné miesta VIP SILVER sú umiestnené blízko hracej plochy, budete teda v úzkom kontakte s našimi hráčmi a trénerom.

VIP SILVER - kde čas plynie iným tempom ako na štandardnom futbalovom zápase. Uzavretá miestnosť, ktorá je vhodná na rodinné a priateľské stretnutia, taktiež skvelé miesto na networking a obchodné príležitosti.

Už 2 hodiny pred výkopom zápasu otvárame naše brány pre návštevníkov VIP SILVER. Je to ideálny čas na príjemné debaty s Vašimi obchodnými partnermi alebo priateľmi, pritom si môžete vychutnať naše tradičné žitnoostrovské jedlá. V polčase vás čakajú chutné dezerty, pri ktorých budete môcť analyzovať najdôležitejšie zápasové momenty. K jedlu sú k dispozícií aj vinné striky. VIP SILVER zóna ponúka aj cash-less bar s rôznymi nealkoholickými a alkoholickými nápojmi, ktoré si viete zakúpiť cez vašu klubovú alebo kreditnú kartu.

Cena jednorazovej vstupenky VIP SILVER je 35 EUR. Na VIP sedadlá sa neuplatňujú žiadne zľavy pre deti, dôchodcov, ZŤP a vozičkárov. 
V prípade záujmu o kúpu vstupenky typu VIP SILVER, VIP SILVER +, nás kontaktujte prosím na emailovej adrese vip@dac1904.sk alebo telefonicky na +421 917 441 222.

VIP SILVER lístok VIP SILVER permanentka 2020/2021
Gastronomický zážitok formou bufetu Gastronomický zážitok formou bufetu
Vinný strik a voda Vinný strik a voda
Víno v polčase zadarmo Víno v polčase zadarmo
Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom
Bar s možnosťou cash-less nákupu Bar s možnosťou cash-less nákupu
Sedenie na VIP A tribúne Sedenie na VIP A tribúne

Pohárové a priateľské zápasy v cene Predkupné právo na zápasy Európskej ligy

Predkupné právo na sezóne permanentky 2021/22

Fanshop zľava 5%