VIP Silver

VIP SILVER lístky ponúkajú skvelú možnosť sledovať zápas z VIP zóny, ktorá ponúka jedinečný výhľad na ihrisko ako aj celý štadión. Spodné miesta VIP SILVER sú umiestnené blízko hracej plochy, budete teda v úzkom kontakte s našimi hráčmi a trénerom.

VIP SILVER - kde čas plynie iným tempom ako na štandardnom futbalovom zápase. Uzavretá miestnosť, ktorá je vhodná na rodinné a priateľské stretnutia, taktiež skvelé miesto na networking a obchodné príležitosti.

Už 2 hodiny pred výkopom zápasu otvárame naše brány pre návštevníkov VIP SILVER. Je to ideálny čas na príjemné debaty s Vašimi obchodnými partnermi alebo priateľmi, pritom si môžete vychutnať naše tradičné žitnoostrovské jedlá. V polčase vás čakajú chutné dezerty, pri ktorých budete môcť analyzovať najdôležitejšie zápasové momenty. K jedlu sú k dispozícií aj vinné striky. VIP SILVER zóna ponúka aj cash-less bar s rôznymi nealkoholickými a alkoholickými nápojmi, ktoré si viete zakúpiť cez vašu klubovú alebo kreditnú kartu.

Cena jednorazovej vstupenky VIP SILVER je 40 EUR, s klubovou kartou CLUBCARD 35 EUR. Na VIP sedadlá sa neuplatňujú žiadne zľavy pre deti, dôchodcov, ZŤP a vozičkárov. 
V prípade záujmu o kúpu vstupenky typu VIP SILVER, VIP SILVER +, nás kontaktujte prosím na emailovej adrese vip@dac1904.sk alebo telefonicky na +421 917 441 222.

VIP SILVER lístok VIP SILVER permanentka 2020/2021
Gastronomický zážitok formou bufetu Gastronomický zážitok formou bufetu
Vinný strik a voda Vinný strik a voda
Víno v polčase zadarmo Víno v polčase zadarmo
Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom
Bar s možnosťou cash-less nákupu Bar s možnosťou cash-less nákupu
Sedenie na VIP A tribúne Sedenie na VIP A tribúne

Pohárové a priateľské zápasy v cene Predkupné právo na zápasy Európskej ligy

Predkupné právo na sezóne permanentky 2021/22

Fanshop zľava 5%