PREDĹŽENIE PERMANENTKY

Časy sa menia. Niekedy je naším osudom víťazstvo, radosť a oslava, ale sú obdobia, keď z toho máme menej. Vždy však vydržíme, pretože lojalita je pre nás samozrejmosťou. Chvíle radosti nás posúvajú vyššie, ťažké dni nás spájajú. Najdôležitejšie je, že sme spolu a prežívame spolu každú chvíľu, pretože pre tento pocit žijeme. Predĺž si svoju permanentku, aby sme mohli pokračovať v písaní spoločného príbehu.
Postup predĺženia permanentky

Nižšie uvedené video ti krok za krokom ukáže, ako si môžeš pohodlne obnoviť svoju permanentku. V prípade otázok si prečítaj nižšie uvedené často kladené otázky. Ak ti je všetko jasné, klikni na tlačidlo predĺženia a povzbudzujme našich hráčov spoločne počas celej sezóny!V pokladniach MOL Arény a v DAC Store počas otváracích hodín, resp. online.

Áno.

Počas prvej fázy online predaja, tzv. obdobia rezervácie si môžeš zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu zadaním minuloročného identifikačného čísla vstupenky v online nákupnom rozhraní. Systém ti zaručene a automaticky zarezervuje miesto tam, kde si ho mal(a) v minulej sezóne.

Áno.

Permanentku 2021/22 je stále možné použiť pri kúpe novej permanentky, tvoje miesto z minulej sezóny ti už ale garantovať nemôžeme.

Na základe uznesenia zo Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí bude uvedené meno a priezvisko fanúšika na vstupenke na všetkých rizikových zápasoch, ktoré sa odohrajú v MOL Arene (pričom fanúšik bude povinný odovzdať svoje osobné údaje ako dátum narodenia a trvalé bydlisko). Z dôvodu tejto zmeny budú permanentky NEPRENOSNÉ.

Novú permanentku ti vystavíme za 10 EUR.

Nie, keďže svoje údaje už zadávaš pri kúpe permanentky, čo je postačujúce.

Áno. V tomto prípade je potrebné poskytnúť údaje nového záujemcu a v prípade iného než pôvodného typu permanentky, ide aj o zmenu typu permanentky.

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale vzhľadom na urýchlenie osobného nákupu ťa žiadame, aby si ich stiahol/stiahla, vytlačil(a) a následne pri nákupe odovzdal(a) vyplnený a podpísaný formulár.

To je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Nie je možné zmeniť typ online.

Toto je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Zmena miesta online nie je možná. Vymeniť je možné len neobsadené, voľné miesto.

Pri žiadosti o permanentku, ktorú je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu, je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Dobíjanie formou cashless odporúčame vykonať počas predpredaja vstupeniek pred prvým domácim zápasom.

V prípade nákupu cez internet je k dispozícii aj opcia zaslania poštou. Pri objednaní klikni na doručenie poštou.

Keďže permanentka funguje v MOL Aréne aj ako platobný prostriedok a oprávňuje na vstup, je bezpodmienečne nutné, aby si ju mal(a) pri sebe na zápase. V prípade online nákupu je možné aj doručenie poštou.

Prosíme, napíš e-mail na adresu vip@dac1904.sk.

Držitelia permanentky, ktorých permanentka na sezónu 2021/22 bola určená pre sektor D, si môžu predĺžiť permanentku do tohto sektoru. Klub si však vyhradzuje právo neotvoriť brány sektoru D na všetky zápasy. V tomto prípade, ako aj v predchádzajúcich rokoch, držitelia permanentky pre sektor D dostanú nulový lístok do sektoru B na opačnej strane. Minuloročné permanentky pre sektor D je možné zmeniť v pokladniach MOL Arény a DAC store, avšak nie online. Vyššie uvedené platí aj pre tých, ktorí chcú mať permanentku do sektoru D prvýkrát.