VIP Silver

VIP SILVER lístky ponúkajú skvelú možnosť sledovať zápas z VIP zóny, ktorá ponúka skvelý výhľad na ihrisko ako aj celý štadión. Spodné miesta VIP SILVER sú umiestnené blízko hracej plochy, budete teda v úzkom kontakte s hráčmi a trénermi a budete sa nachádzať v centre diania. Ak pri futbale radi stojíte, VIP SILVER zóna ponúka dva balkóny. 

Brány do VIP SILVER sa otvárajú už 2 hodiny pred výkopom zápasu, budete si môcť teda vychutnať chutné a tradičné jedlá s priateľmi alebo rodinou pred zápasom. Catering ponúka all you can eat bufety, ako aj vinné striky a vodu. V polčase si pochutnáte na dezertoch od nášho partnera, Kukkonia a víne.

VIP SILVER zóna ponúka aj cash-less bar s ďalšími nápojmi. Je to skvelé miesto na socializovanie sa a strávenie príjemných chvíľ s priateľmi/rodinou. A kým budete čakať na zápas, môžete si prečítať zápasový bulletin, zostavy alebo sledovať naše TV monitory. VIP SILVER je garancia zábavy a výborného zážitku.

Cena jednorazovej vstupenky VIP SILVER je 35 EUR. Na VIP sedadlá sa neuplatňujú žiadne zľavy pre deti, dôchodcov, ZŤP a vozičkárov. Vo VIP SILVER sekcii ponúkame aj zvýhodnené balíky pre firmy.
V prípade záujmu o kúpu vstupenky typu VIP SILVER, VIP SILVER +, nás kontaktujte prosím na emailovej adrese vip@fcdac.sk alebo telefonicky na +421 917 441 222.

VIP SILVER lístok VIP SILVER permanentka 2019/2020
Gastronomický zážitok formou bufetu Gastronomický zážitok formou bufetu
Vinný strik a voda Vinný strik a voda
Víno v polčase zadarmo Víno v polčase zadarmo
Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom Vstup povolený už 2 hodiny pred zápasom
Bar s možnosťou cash-less nákupu Bar s možnosťou cash-less nákupu
Sedenie na VIP A tribúne Sedenie na VIP A tribúne

Pohárové a priateľské zápasy v cene Predkupné právo na zápasy Európskej ligy

Predkupné právo na sezóne permanentky 2020/21

Fanshop zľava 5%