Klubová karta

Klubová karta – výhody pre fanúšikov:

✅ Zľava z ceny jednorazových vstupeniek
✅ Slúži aj ako Cashless karta
✅ Nahrádza zároveň jednorazovú vstupenku (bezpapierový štadión)
✅ Špeciálne zľavy v DAC Store a na store.dac1904.sk
✅ Zasielanie informácií a možnosť účasti na fanúšikovských súťažiach, exkluzívnych akciách a špeciálnych podujatiach pre majiteľov klubovej karty

Ďalšie informácie:

➡️ Obsahuje meno držiteľa
➡️ Naďalej je prenosná
➡️ Jeden dizajn na 5 rokov (po každej sezóne možnosť predĺženia platnosti)
➡️ V prípade variantu s permanentkou je miesto vyznačené na zadnej strane
➡️ Pri zakúpení je potrebné vyplniť registračný formulár

Kúpiť klubovú kartu online

Posledných päť rokov prinieslo výrazné zmeny v živote nášho klubu. Za ten čas vyrástol nový domovský stánok DAC-u MOL Aréna, podobne aj akadémia MOL Football Academy, ktorá široko-ďaleko nemá páru. Vlani sme sa po štvrťstoročí vrátili na európsku pohárovú scénu, čo a nám teraz vďaka historickému ligovému striebru podarilo zopakovať. Dva roky po sebe sme medzinárodné pohárové súťaže hrali doteraz len raz, a to v rokoch 1987 a 1988.

A pre fanúšikov máme potešujúcu správu - progres pokračuje ďalej, spúšťame predaj prvej klubovej karty v dejinách DAC-u!

Okrem ďalšej možnosti preukázať vernosť a vášeň voči žlto-modrým farbám, prináša karta svojmu majiteľovi aj veľké množstvo výhod. Sme jedno mužstvo, jedna rodina, jeden klub, všetci z jednej krvi. A to všetko zvýrazňuje jedna karta, ktorá výrazne zjednoduší styk fanúšikov s klubom.

O vydanie klubovej karty môže požiadať ktorákoľvek fyzická alebo právnická osoba. Na meno jednej osoby možno súčasne vydať len jednu klubovú kartu.

Prípadné otázky a pripomienky posielajte na mailovú adresu clubcard@dac1904.sk!