Archív správ

Aktuality

Reprezentanti v akcii: súhrn vystúpení našich futbalistov v máji a júni

štvrtok 16.6.
Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrali naši hráči počas posledného asociačného termínu v sezóne 2021/22.
Aktuality

Reakcie na žreb 1. predkola EKL

utorok 14.6.
Milan Dimun, Dominik Kružliak, Andrejs Ciganiks a Norbert Balogh o žrebe 1. predkola Európskej konferenčnej ligy, ktorý nás spojil s Cliftonville FC.
Aktuality

Letná príprava žlto-modrých štartuje testovaním

nedeľa 12.6.
V pondelok sa pre väčšinu kádra končí letná dovolenka, na úvod letnej prípravy hráči absolvujú lekárske a fyzické testy.
Aktuality

Nikola Krstović strelil najkrajší májový gól

streda 8.6.
Víťazom ankety o najkrajší gól mesiaca máj sa stal útočník DAC-u Nikola Krstović vďaka pohotovému oblúčiku do siete Liptovského Mikuláša.
Aktuality

Štatistiky sezóny 2021/22: góly

pondelok 6.6.
V seriáli o účinkovaní A-mužstva DAC v sezóne 2021/22 z pohľadu čísiel a štatistík sa dnes zameriame na esenciu futbalu - góly.
Aktuality

Štatistiky sezóny 2021/22: hráči

piatok 3.6.
Pohľad na účinkovanie A-mužstva DAC-u v sezóne 2021/22 cez čísla a štatistiky. V druhej časti o hráčoch.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2022!

streda 1.6.
Žlto-modrí, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jari 2022! Hlasuj a vyhraj!
Aktuality

Reprezentanti v akcii: program žlto-modrých v máji a júni

utorok 31.5.
Osem hráčov nášho A-mužstva dostalo pozvánku do reprezentácie počas aktuálneho asociačného termínu.
Rozhovor

Andrejs Ciganiks: Užívam si každú minútu na ihrisku

pondelok 30.5.
„Mužstvo bolo v posledných týždňoch veľmi jednotné a obrovskú podporu sme dostali aj od fanúšikov. Boli úžasní.” Andrejs Ciganiks v piatok večer oslávil so spoluhráčmi postup do pohárovej Európy, následne sadol do auta a odišiel na zraz lotyšskej reprezentácie.