Fanúšikovia

Banská Bystrica - DAC 1904: informácie o vstupenkách

Banská Bystrica - DAC 1904: informácie o vstupenkách

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| ut 25.10.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

DAC nastúpi v nedeľu na ihrisku nováčika z Banskej Bystrice a ako sme sľúbili, mužstvo prispeje fanúšikom na cestu a vstupenky. Poďte podporiť žlto-modrých!

Naša najvyššia súťaž pokračuje cez víkend 16. kolom, v rámci ktorého DAC nastúpi na pôde nováčika a aktuálne šiesteho tímu tabuľky.

Stretnutie MFK Dukla Banská Bystrica - DAC 1904 má výkop v nedeľu 30. októbra 2022 o 18.00 h.

Po vypadnutí zo Slovnaft Cupu v Humennom pristúpilo vedenie klubu k viacerým trestom a mužstvo sa zároveň zaviazalo prispieť fanúšikom na cestu a vstupenky na zvyšné jesenné zápasy u súperov, teda v Banskej Bystrici a Trenčíne.

Veríme, že táto skutočnosť podporená nedeľným víťazstvom nad Podbrezovou prispeje k tomu, aby žlto-modrých odprevadilo do Banskej Bystrice čo najviac fanúšikov. Hráči sa spoliehajú na vašu podporu!

Náš klub vypraví na nedeľné stretnutie autobusy zdarma. Registrovať sa na cestu môžete dvomi spôsobmi:
- v predpredaji v DAC store do štvrtka 18.00 h, respektíve
- online po kliknutí na tento link, takisto do štvrtka 18.00 h

Vstupné do sektora hostí je jednotné - 8 eur, všetky vstupenky sú vydávané na meno. Pri registrácii v DAC store / pred nástupom do autobusu obdrží fanúšik vstupenku, za ktorú zaplatí symbolické 2 eur. Tie odovzdáme fanklubom na choreografiu pri príležitosti najbližšieho domáceho zápasu s Trnavou.

Odchod autobusov je v nedeľu o 14.00 h z VIP parkoviska MOL Arény.

Fanúšikovia cestujúci do Banskej Bystrice individuálnou dopravou si môžu vstupenky prevziať zdarma v deň zápasu priamo na štadióne Dukly pri vstupe do sektora hostí.

Brány štadióna otvárajú hodinu pred stretnutím, o 17.00 h. Pre fanúšikov nášho mužstva bude strážené parkovisko pri vstupe do sektora hostí.