🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   
Video

Domáca pôda s Milanom Dimunom

Domáca pôda s Milanom Dimunom

Video
| ne 20.11.2022, Iván Péter, Nagy Krisztián

Diskusná relácia pred posledným stretnutím roka: v utorok sa z MOL Arény prihlásime naživo s Milanom Dimunom.

Vo štvrtok o 18.30 h narazíme v MOL Aréne na strieborný tím minulej sezóny MFK Ružomberok. Dohrávka 11. kola, ktorá bola v septembri odložená pre výmenu trávnika na našom štadióne, bude pre žlto-modrých rozlúčkou s jesennou časťou sezóny.

Pri príležitosti súboja DAC-Ružomberok prinášame fanúšikom našu tradičnú diskusnú reláciu Domáca pôda. Hosťom v štúdiu bude Milan Dimun, stredopoliar nášho mužstva.

Vysielanie môžete sledovať v utorok 22. novembra 2022 od 18.30 h naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

Link na YouTube video: https://youtu.be/NIB1ecp6SiI
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/830800991464760/

V rámci živého vysielania môžu otázku nášmu hosťovi položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už najbližší utorok!