Aktuality

Poďme spolu na DAC: spúšťame registráciu na posledný zápas roka

Poďme spolu na DAC: spúšťame registráciu na posledný zápas roka

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 8.11.2022, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András

Prečítajte si, ako môžete do projektu „Poďme spolu na DAC!“ prihlásiť vašu školu alebo organizáciu!

V priebehu jesene náš klub opätovne spustil úspešný projekt Poďme spolu na DAC!, v rámci ktorého sme v tomto roku privítali zatiaľ žiakov a učiteľov z dvoch základných škôl. Zároveň sme s hráčmi DAC-u navštívili deti aj priamo v ich prostredí.

Dnešným dňom spúšťame registráciu na ďalší domáci ligový duel DAC-Ružomberok, ktorý sa odohrá v MOL Aréne vo štvrtok 24. novembra 2022 o 18.30 h. Bude to posledné vystúpenie žlto-modrých tomto kalendárnom roku.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do budúcej stredy, 16. novembra do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing@dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!