Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Liptovský Mikuláš-DAC

Predaj vstupeniek na stretnutie Liptovský Mikuláš-DAC

Fanúšikovia
| st 27.10.2021, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V sobotu sa v rámci 13. ligového kola predstavíme v Poprade, prechodnom domove nováčika z Liptovského Mikuláša.

article_bannerarticle_banner

Počas posledného októbrového víkendu pokračuje naša najvyššia súťaž stretnutiami 13. kola. DAC nastúpi pod končiarmi Tatier v popradskom NTC, prechodnom domove nováčika z Liptovského Mikuláša.

Stretnutie 13. kola Fortuna ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC DAC 1904 začína v sobotu 30. októbra 2021 o 18.00 h.

Vstupné na stretnutie: domáci klub poskytol naším fanúšikom 70 vstupeniek do sektora hostí, v jednotnej cene 6 eur. Pre deti do 12 rokov je vstup zdarma.

Vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji, resp. pri jej kúpe fanúšik obdrží tzv. Voucher, na základe ktorého si v sobotu bude môcť vstupenku prevziať pri vstupe do sektora hostí.

Predaj vstupeniek (Voucherov) začína dnes o 13.00 hod a prebiehať bude v DAC store do soboty 11.00 hod, respektíve do ich vypredania. V prípade, ak zostanú k dispozícii vstupenky, zvyšok sa bude predávať priamo na štadióne v Poprade pri vstupe do sektora hostí.

OTVÁRACIA DOBA DAC STORE DO KONCA 43. TÝŽDŇA:
Streda-piatok: 10.00-18.00
Sobota: 09.00-12.00

Pozor! Voucher je potrebný aj pre deti do 12 rokov, nakoľko ich počet sa zarátava do celkového počtu 70 fanúšikov. Prevziať Voucher si môžete takisto počas vyššie spomenutého predpredaja.

Brány štadióna otvárajú hodinu pred stretnutím, o 17.00 h. Parkovanie je možné priamo pri štadióne, na vyhradenom parkovisku pre fanúšikov hostí. Vzhľadom na ich obmedzený počet odporúčame, aby ste si vstupenky zakúpili počas predpredaja v DAC store.

Podmienky vstupu:
- osoba plne očkovaná,
- osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
- osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami
- osoba mladšia ako 12 rokov.

Jedno z vyššie uvedených potvrdení s dokladom totožnosti predložíte pri vstupe do areálu.

Podmienky spracúvania osobných údajov majiteľov vstupeniek na futbalové stretnutia klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda ako hosťujúceho tímu.