Fanúšikovia

Polčasová súťaž o 20 tisíc eur v MOL Aréne!

Polčasová súťaž o 20 tisíc eur v MOL Aréne!

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| st 8.9.2021, Krisztián Nagy

V nedeľu si v polčase ligového šlágra DAC-Slovan môže trojica šťastlivcov z radov našich fanúšikov zakopať o rozprávkovú výhru.

Súťaž #20TISICOVKA pokračuje aj v sezóne 2021/22. Ide o obľúbenú polčasovú atrakciu pre fanúšikov jednotlivých klubov Fortuna ligy. Hlavnou výhrou je rozprávková finančná prémia vo výške 20 000 EUR od Fortuny, generálneho partnera Fortuna ligy.

Súťaž prinášajú stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov a už tento víkend zavíta na náš štadión.

PRINCÍP SÚŤAŽE

Zapojiť sa do súťaže môžu všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia o zapojenie sa do súťaže sa musia zaregistrovať u Fortuna hostesiek v žltom pri označenom mieste na štadióne, prípadne online na webovej stránke https://www.fortunaliga.sk/20tisicovka.

Zo všetkých registrovaných záujemcov budú vyžrebovaní traja súťažiaci (2 online + 1 na mieste), ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Vyžrebovaným finalistom bude počas prvého polčasu, najneskôr do 15. minúty, telefonicky/sms správou oznámené, že boli vybraní do súťaže. Súťažiaci sa musia po skončení prvého polčasu okamžite dostaviť na hraciu plochu.

Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 10 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Na bráne bude natiahnutá plachta, v ktorej je jeden otvor.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru v príslušnej výške. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd. Ak sa to súťažiacemu podarí z desiatich pokusov celkovo päťkrát, získava podiel na prémii vo výške 20.000 EUR od Fortuny.

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = 200 eur + podiel na 20 000 EUR