Aktuality

Zakúp si permanentku na sezónu 2023/24 a vyhraj!

Zakúp si permanentku na sezónu 2023/24 a vyhraj!

A-TÍM
|
Aktuality
| st 24.5.2023, DAC 1904

Zaži napätie a vášeň aj v novej sezóne! Zakúp si permanentku na sezónu 2023/24 a garantovane Ťa čakajú zážitky, ktoré Ťa dostanú! Zakúp si permanentku teraz a buď súčasťou najväčších chvíľ futbalového ročníka 2023/24! Čakáme Ťa na tribúne, veď spolu sme silní!


V uplynulej sezóne sme spoločne prekonali nejeden rekord a boli sme súčasťou nespočetných chvíľ, o ktorých budeme rozprávať aj našim vnúčatám. Je za nami sezóna plná emócií, v ktorej sme zložili skúšky z vôle a odhodlania na jednotku. Nielen mužstvo, ale aj fanúšikovia, ktorých vernosť je našou najväčšou hrdosťou. Za túto vernosť a oddanosť by sme sa chceli poďakovať zľavou pre majiteľov permanentiek.


PROCES PREDAJA


Otváracie hodiny VIP recepcie

od 10. do 12. júla 14:00-18:00
13. júla (deň zápasu) 14:00 pokladňa č. 2
14:00-22:30 DAC store
17:30 otvorenie brán
14. júla 14:00-18:00
15. júla 9:00-12:00
16. júla zatvorené
od 17. do 21. júla 14:00-18:00
22. júla 9:00-12:00
23. júla zatvorené


VÝHODY CELOSEZÓNNEJ PERMANENTKY


CENY PERMANENTIEK

Konečnú cenu permanentiek ani tento rok nezvyšujeme, ba čo viac, v prípade permanentky pre deti do 15 rokov cenu znižujeme! Veríme, že mnohí z Vás sa rozhodnú pre najvýhodnejšiu formu návštevy zápasu. Dospelý, dieťa, senior, prípadne VIP Silver? V našej ponuke si každý nájde to svoje! Príďte na 16 domácich majstrovských zápasov hoci aj za cenu 12 stretnutí! Príďte na 16 domácich ligových stretnutí hoci aj za cenu dvanástich!


Ceny vstupeniek s permanentkou a bez permanentkyRegistruj sa a vyhraj!

Registrácia cez DAC FANPORTAL-ra urýchľuje proces nákupu a po zaregistrovaní bude každý fanúšik s permanentkou zaradený do súťaže o výhry, v rámci ktorej náš klub venuje trom šťastným majiteľom permanentky dres mužstva DAC podpísaný hráčmi. Žrebovanie sa uskutoční po uplynutí doby nákupu permanentiek.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Celosezónnu permanentku a polsezónnu permanentku. Sezónne permanentky typu TOP5, TOP3, TOP2 nie je možné predĺžiť. online.

Na VIP recepcii MOL Arény a vybrané dni v pokladni číslo 2 (viď. vyššie) počas otváracích hodín, resp. online.

Áno.

Počas prvej fázy online predaja, v takzvanom prednákupnom období, si môžete zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu, ak na online rozhraní nákupu zadáte identifikačné číslo minuloročnej permanentky. To Vám garantuje, že systém pre Vás automaticky rezervuje miesto, na ktorom ste sedeli v predchádzajúcej sezóne.

Áno.

Už nie, pretože názov vynovenej je odteraz FANCARD. V pokladnici s lístkami počas nákupu permanentky vymeníme starú za novú. V prípade online nákupu pošleme prostredníctvom potvrdzovacieho emailu poukaz (voucher), ktorý treba zameniť pred prvým domácim zápasom za FANCARD – v pokladniciach MOL Arény alebo v DAC store. Vtedy sa poukaz deaktivuje a od tej chvíle bude slúžiť na vstup cez bránu štadióna FANCARD, respektíve je ním možné nakupovať v bufetoch MOL Arény.

Bohužiaľ, v tomto prípade Vám nevieme garantovať vaše miesto z minulej sezóny.

Podľa zákona o športových podujatiach, návšteva rizikových zápasov bude v budúcnosti viazaná na registráciu. To znamená, že v rizikových zápasoch bude môcť permanentku použiť iba ten, na meno ktorého bola vystavená.

V protihodnote 10 eur Vám vystavíme novú.

V prípade online nákupu je potrebné využitie možností osobného prevzatia. Druhé spomenuté je možné v pokladniciach MOL Arény, respektíve v DAC store predložením potvrdzovacieho poukazu (voucheru) o nákupe permanentky. Tú ste dostali v emaili ako odpoveď na Vašu žiadosť o permanentku.

Nie, pretože pri kúpe permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, je to jednorazový úkon.

Áno. V tomto prípade je však potrebné poskytnúť údaje nového žiadateľa. A ak sa typ permanentky nezhoduje s pôvodným, treba aj toto zmeniť.

Registračné formuláre sú k dispozícii v pokladniciach štadióna, ale v záujme urýchlenia nákupu Vás žiadame, aby ste ho vyplnili tu, vytlačili, a pri nákupe ho vyplnený a podpísaný odovzdali.

Na toto je možnosť iba v pokladniciach štadióna a v DAC store. Zmena miesta cez online nie je možná. Zmeniť miesto je možné len dovtedy, kým nie je rezervované, respektíve obsadené, teda iba na voľné miesto.

Toto je možné iba v pokladniciach MOL Arény, respektíve v DAC store. Zmeniť typ permanentky pri online nákupe nie je možné.

Pri nákupe zľavnenej permanentky je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci oprávnenosť zľavy. Uznávame tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, preukaz pre zdravotnej ťažko postihnutého (ZŤP)

Odporúčame, aby ste dobitie kreditu vykonali pred prvým domácim zápasom v pokladnici štadióna, respektíve v DAC store, alebo online. Pre online dobitie kreditu sa registrujte kliknutím na FANPORTAL.

*Dobitie kreditu online je momentálne nedostupné, o jeho obnovení prevádzky budeme našich fanúšikov čoskoro informovať.

Keďže permanentka slúži v MOL Aréne aj ako prostriedok na platenie, a oprávňuje na vstup, za každých okolností je potrebné, aby ste ju mali v zápase so sebou. Žiadame Vás, aby ste v tomto prípade využili možnosť doručenia prostredníctvom pošty!

Prosíme, napíš e-mail na adresu eszter.takacs@dac1904.sk.

Klub si vyhradzuje právo, že neotvorí v každom zápase brány D-sektora. Z tohto dôvodu nie je kúpa permanentky do D-sektora možná.