Milan Dimun

Stredopoliar
Štátna príslušnosť slovenská
Narodený 19. 9. 1996
Výška 188 cm
Váha 81 Kg

Štatistiky všetky sútaže 2020/2021

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Milan Dimun: Vyskúšali sme si veľa nových vecí

nedeľa 26.6.
„Góly po štandardných situáciách tešia, ale musíme sa častejšie presadzovať aj z hry.“ Ako videl včerajšie prípravné stretnutie DAC-Mosonmagyaróvár (2:1) autor víťazného gólu Milan Dimun?
Aktuality

Reakcie na žreb 1. predkola EKL

utorok 14.6.
Milan Dimun, Dominik Kružliak, Andrejs Ciganiks a Norbert Balogh o žrebe 1. predkola Európskej konferenčnej ligy, ktorý nás spojil s Cliftonville FC.
Rozhovor

Milan Dimun: Spadol nám kameň zo srdca

nedeľa 29.5.
„DAC má vytvorené všetky podmienky na to, aby hral každoročne v európskych pohároch.“ Skúsený stredopoliar sa v prvom roku svojho pôsobenia na Žitnom ostrove teší z postupu do pohárovej Európy.
Video

Reloaded: Naše góly v zápase proti Ružomberku

pondelok 16.5.
Dimunov a Krstovićov gól vo včerajšom ligovom stretnutí DAC-Ružomberok. Milan Dimun si už v 88. sekunde exportnou strelou podal prihlášku do ankety o májový Gól mesiaca, kým Nikola Krstović zvýšil svoj sezónny nástrel na sedem. Včerajšie zásahy DAC-u z viacerých uhlov na záberoch televízie Dajto.
Rozhovor

Milan Dimun: Verím, že si góly nechávame na play-off

pondelok 16.5.
„V drese Cracovie som dal ešte o čosi krajší gól, ale tento zásah patrí určite medzi tie najkrajšie v mojej kariére.“ Dvadsaťpäťročný stredopoliar strelil včera proti Ružomberku svoj druhý gól v sezóne a po zápase sa s nami podelil o svoje myšlienky.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.