Aktuality

Nábor dievčat bol úspešný

Nábor dievčat bol úspešný

AKADÉMIA
|
Aktuality
| pi 27.10.2023, KK
article_banner
article_banner
article_banner

Dňa 24.októbra sme uskutočnili prvý Nábor dievčat vo veku 9-18 na DAC Akadémii. Nádejné futbalistky sa zaujímali o dostupné možnosti v našom klube.

V polovici septembra sme vyhlásili Nábor s názvom Vyskúšaj sa na ihrisku!, kde sme čakali, že sa prihlásia tínedžerky, ktorým futbal nie je ľahostajný, chceli sa vyskúšať v profesionálnom prostredí a ukázať svoj vrodený talent. Očakávali sme aj záujem takých dievčat, ktoré si chceli pozrieť iba jeden tréning, aby sa podľa toho rozhodli, či tento šport vymysleli pre nich alebo nie.

Stretnutie dopadlo nad naše očakávania. „Dievčatá sa na nábor zišli v hojnom počte, ich náladu nepokazilo ani počasie, čo bolo mimoriadnym potešením pre nás, trénerov. Tréning prebiehal v preverovacej a hravej forme. Dievčatá prišli z rôznych družstiev, ale našli sa aj úplne začiatočníčky, ktoré sa chceli iba vyskúšať. Veríme, že tréning a atmosféra sa im zapáčila a čo najviac z nich sa k nám v budúcnosti pridá” – povedal s nádejou Dávid Dosztig, tréner družstiev WU15 a WU19 DAC Akadémie.

Ani dievčatá, ktoré sa nevedeli zúčastniť na stretnutí 24.októbra nemusia mať obavy, pretože aj naďalej sú otvorené tréningy pre dievčatá každý utorok o 17:00, ktoré si môže pozrieť ktokoľvek. Ak máš záujem, čakáme Ťa osobne alebo kontaktuj nás na nasledujúcich telefónnych číslach:

  • Dosztig Dávid – hlavný tréner – 0915 133 291
  • Bögi Viktória – asistent trénera – 0903 129 914

V prípade kontaktovania Ti poskytneme viac informácií.

Aj naďalej čakáme na záujemkyne, ktoré chcú hrať futbal!

article_bannerarticle_banner