Aktuality

Nordensa a DAC podpísali partnerskú zmluvu

Nordensa a DAC podpísali partnerskú zmluvu

A-TÍM
|
Aktuality
| št 28.9.2023, Nagy Krisztián

Nordensa sa stala oficiálnym skautingovým partnerom nášho klubu.

Vedenie nášho klubu podpísalo partnerskú zmluvu so spoločnosťou Nordensa, zameranou na celosvetový skauting talentovaných futbalistov.

Dohoda znie zatiaľ na jeden rok, platí teda počas najbližších dvoch prestupových období. Rovnaký kontrakt podpísala spoločnosť aj s ETO FC Győr.

Nordensa je nový subjekt v oblasti skautingu, ktorého primárnym cieľom je hľadať a rozvíjať talentovaných futbalistov po celom svete. Táto platforma (dostupná ako aplikácia na App Store, Google Play a .com) umožňuje futbalovým fanúšikom objavovať a podporovať najvýraznejšie nové talenty, už preverené vlastným tímom skautov platformy na úrovni Premier League či Bundesligy. Podporiť ich môžu kúpou akcií na pokrytie nákladov na skúšku v jednom alebo viacerých partnerských kluboch. Ak hráč uspeje na skúške a podpíše kontrakt, podporovatelia majú možnosť získať percentá z platu hráča počas nasledujúcich piatich rokov.

„Táto dohoda o partnerstve umožňuje nášmu klubu ďalej rozširovať svoj medzinárodný dosah a stať sa efektívnejším pri hľadaní a rozvíjaní talentov v rámci svojej štruktúry. Dúfame, že vďaka širokej sieti a odbornosti spoločnosti Nordensa dokážeme prilákať viac talentovaných hráčov, ktorí nám pomôžu v tom, aby bol DAC v budúcnosti ešte úspešnejší,“ vyhlásil športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

article_bannerarticle_banner