Aktuality

Aj tvoja kresba môže byť na novom balení pudingov Kukkonia!

Kukkonia a DAC vyhlasujú súťaž v kreslení pre deti.

Súťaž v kreslení 2019: Občianske združenie Kukkonia a FC DAC 1904 vyhlasuje súťaž v kreslení. Zapojiť sa do nej môžu škôlkari, žiaci základných škôl aj samotné triedy. Na tých najšikovnejších čakajú hodnotné ceny.

Pravidlá súťaže:

Zadanie je jednoduché. Nakreslite Kukkoniu, teda Žitný ostrov tak, ako ho vidíte Vy. Svoje kresby potom už len nahrajte na stránku kukkonia.sk. Uveďte svoje meno, názov školy a triedy, ktorú navštevujete, pripojte kontaktné telefónne číslo a tiež mená Vašich rodičov. Stačí, ak pošlete jedinú svoju kresbu, môžete ich však poslať aj viac. Za zverejnené kresby je potom možné hlasovať na webovej stránke Kukkonie!

Autor kresby s najväčším počtom hlasov získa špeciálne DAC tričko s podpismi hráčov. Autori, ktorí obsadia druhé a tretie miesto, získajú špičkový prenosný reproduktor značky JBL od dunajskostredskej spoločnosti Andrea Shop.

Svoje kresby môžete nahrať na stránku Kukkonie do 30. septembra, pričom hlasovanie uzatvárame 1. októbra o 9:00 h. O ďalších cenách pre súťažiace deti sa rozhodne prostredníctvom žrebovania.

Ceny:
- 2 kresby s najvyšším počtom hlasov sa objavia na obale pudingov od Kukkonie
- 1 darčekový kôš venuje do súťaže občianske združenie Kukkonia
- 1 darčekový set (balík) kníh v hodnote 30 eur venuje dunajskostredský knižný obchod Panta Rhei
- 1 spoločenská hra o Žitnom ostrove "Irány a Macskarév" od Maďarského osvetového inštitútu na Slovensku
- 1 darčekový set (balík) kníh v hodnote 30 eur určený pre materské školy venuje dunajskostredský knižný obchod Panta Rhei

Hlavná cena pre triedu: DAC-predpoludnie v MOL Akadémii!

Súvisiace správy

Aktuality